Pomoooooc.....

Príspevok v téme: Pomoooooc.....
carrie

Mam obrovsky problem.Pred 3rokmy som sa rozviedla a z prveho manželstva mam krasneho 5ročneho syna.Potom som si nasla priatela,bola som zamilovana...otehotnela som.Vziat si ma nechce,pristahoval sa ku mne,a jeho spravanie sa totalne zmenilo.Cely den sa vyvaluje na gauči kym ja trpim nevolnostami beham kolo neho a staram sa aj o dieta.Je nezamestnany,žijeme z mojho platu ale ani ho nehne niečo si najst.Vraj jemu nikto rozkazovat nebude.Peniaze nema..je odkazany na mna.Do spoločnej domacnosti nedal ani halier a planuje ostat na materskej dovolenke on.Ak nahodou neumyjem riad je z toho cirkus.Ak mu niečo poviem tak sa smeje alebo sa vyhraža že odide.Takže som skončila na antidepresivach.Poviem vam pravdu,radsej by som to druhe babo nechcela ale bojim sa vyčitiek svedomia.Som v osmom tyždni gravidity.Ledva som sa spamatala z rozvodu a teraz toto......čo mam robit????

carrie

Ozaj a zabudla som pripomenut že mam zakaz vychadzania z domu,zakaz stretavat sa s priatelkami ved načo ked ani on žiadne nema.....takže sa zo mna stala žienka domaca.Chce so mnou travit 24hodin denne...to znamena že on leži a ja skačem.Na navstevu akurat tak k jeho matke.Tu zbožnuje.Lebo mu do dnesneho dna pred spanim hladka vlasky.A to ma 34rokov.Mimochodom ak sme u nich spi na manželskej posteli s nou lebo pri mojom synovi sa nechce tlačit.Je to smiesne a smutne zaroven.

inuška

Pošli ho do pekla, nech sa tam vyvaluje,budeš trpieť ak dovolíš, aby stebou manipuloval. A tie vyhrážky, že odíde, nech ide do prdele, čo si mysli, že je jediný chlap na svete? Veď to ani nie je chlap, to je PAKO, ktorý hnije na gauči a nechá sa vydržiavať. Normálne som sa vytočila. Prajem veľa šťastia, a ty musíš byť silná, kvôli dieťatku.

toffi

JA SI tiež myslím že by si si ním nemala ostať, z tvojej správy som pochopila že je to len príživník ktorému na tebe ani na dieťati nezáleží,,,som uprimná

Nikpia

babo si nechaj, ono za to nemoze ze jeho bio tato je gaucpotato(gaucovy zemiak-teda lenoch) a ked sa vyhraza ze odide tak mu zbal kufre k dveram a mu povedz ta id...ak by chcel na teba siahnut rukou volaj policiu, nenechaj sa zastrasit. co mas z takeho co neprispeje ani korunou a ta vyciciava?jemu to vyhovuje, ale kto sa bude starat o vsetko a hlavne o peniaze ak sa babo narodi?z materskej nezaopatris byt,dve deti,seba a lenocha..vyhod ho kym je cas.A dalsia vec co by ti len pomohla na psychiatriu je, ze tvoj ex-manzel ta moze ponizovat kde sa len bude dat ze si sa rozviedla kvoli neschopnej nule. takze nepozeraj na ostatnych,ale len na seba a deti. nic nie je dolezitejsie. a ak mas pocit ze konecne mas pracu a stabilny zivot s prvym babom, tak nechcem byt svina,ale chod na miniinterupciu,lebo coskoro to bude potrat, nezabudaj ze babo rastie kazdu minutu. ale tiez nezabudni ze ak by si sa este v buducnosti rozhodla mat babo nemusi sa podarit, tak si zvaz ako si na tom s financiami a ci ti rodina alebo kamoska nie su ochotne kus pomoct, no v kazdom pripade tomu lenivemu chlapovi pri telke nedavaj druhu sancu na zmenu,lebo uz teraz ti mozem s istotou potvrdit ze sa nezmeni..takze zbytocne budes samu seba presviedcat, drzim palceky

carrie

Ja by som si to babo aj nechala....ale hanbim sa.Dve deti a každe od ineho.....a som na nich sama.Okrem toho...ja ho už vobec nemilujem.Zhnusil sa mi.To nie je človek ktoreho som spoznala.Je mi do revu.

sjella

vyhod ho zdomu.. toto nikam nevedie. a ak ,tak jedine k horsiemu.. v prvom rade si vyries otazku, ci babo chces, alebo skor, preco ho nechces. ci len preto lebo by si nanho ostala sama, alebo aj pre ine veci..Cas tlaci.. to si mozes zodpovedat len ty, nik iny... Ja osobne by som to riesila tak, ze by som "draheho" vyhodila z domu a babo by som si nechala..

loly

vyhod ho skor,ako bude neskoro...urcite s nim neostavaj..znicis si zivot..niesom skusena,mozno to nieje najlepsia rada,ale ak sa uz teraz tak chova,co mozes cakat po par rokoch ha??