STEREOTYP VO VZTAHU

kitti

O vztah sa treba starat,kazdy den v kazdu hodinu.
Aby ste boli stastny a aby vam to klapalo,musite si davat pozor na seba,co sa tomu druhemu paci,co nie,co mu chyba.A to iste aj on.
Ked obidvaja sa budete snazit,aby ten druhy bol stastny a nie na seba sa budete pozerat,tak vam to pojde.
Jednoducho: lasku musite davat a prijimat kazdy den.
Vztah vtedy je super,ak ste aj super priatelia,ak si viete vsetko povedat.
Zacnite robit vsteko co ste do teraz nerobili,snazit sa zazit nieco nove-Nikpia to dobre popisala

bellina

tak to ťa obdivujem že si si vybrala práve soc. prácu, určite niečo z toho čo si mi napísala vyskúšam, len dúfam že to aspon trošku pomôže, ale ak mám pravdu povedať, niekedy myslím na rozchod, ale nejdem to hned vzdávať

Nikpia

neni zac...stale mam kopec napadov...mam nejaku bohatu fantaziu.hehe...sak som sa dala na studium soc.prace/psychola tak pomaham ako viem ..cmuk

Nikpia

chodte spolu na vylet, urobte si dovolenku a milujte sa na nezvycajnych miestach vam prijemnych,alebo len zmente polohy na ktore ste zvyknuti,alebo si zahrajte hry pri milovani, najdite si nejakeho konicka spolocneho, alebo kazdy si zrobte svoju damsku a pansku jazdu kazdy so svojimi kamoskami a on kamosmi a potom si porozpravajte zazitky...objavujte...