Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

maryshcia

akoze nehnevaj sa no a co ze si sa nebozkavala? ja som sa 1.krat bozkavala v 16 rokoch a nikto sa mi za to nesmial.panenstvo som stratila v 19-mozno aj preto si ma vazia ze som nedala 1.ktori prisiel len aby som zapadla.mas velmi decke zmyslanie ked budes starsia mozno pochopis ze tie zeny co tu pisu maju pravdu.a co ze si rysavka?
ja som si tiez nafarbila vlasy na rysavo minimalne 3x teraz je to trend.tak ja neveim vobec co riesis

moniqa87

jaranka, uz len z toho ako denisa pise, je vidno, ze je to zrela zena, ktora ma rozum a daj si poradit, ja mam sice len 20, ale take zahravanie sa ta moze zaviest na uplne zle chodnicky a to by si predsa nechcela
nezatazuj si hlavu tym, kto ma ake skusenosti, lebo detstvo mas len raz a uz ti pomaly konci, tak sa on neokradaj

denisa

Mam hodne cez 20, takze si dovolim tvrdit, ze uz mam nieco za sebou a dokazem sa na to pozriet z nadhladu...
A urcite nepijem vino... ;-)

jaranka

ja viem ze sa to asi nrhodi..ale mozem vedet kolko mas rokov? 9otazka na denisu ) tvoje prispevky su velmi poucne aj sa ti to paci akou formou ich pises ALE ....nieje to nahodou ze ,,vodu kazes a vini pijes? ,,

denisa

Som rada, ze si si moj literarny prispevok vzala k srdcu. Ale skutocne daj od neho ruky prec a nohy k sebe (alebo lepsie naplecia...). Nech sa ti bude akokolvek zdat, ze to nemoze dopadnut az tak zle ako som to napisala, dopadne to zle, len mozno s mensimi nasledkami. Ale akekolvek zapletenie sa s chudakmi tohto druhu prinasa do zivota viac negativneho ako pozitivneho.
Nebudem ti tu pisat kazatelske reci o tom, ze na bozkavanie a najme sex mas este cas. Nebudem ti tu pisat, ze ja som sa v tvojom veku este hrala s babikami... Ja sa spolieham nato, ze mas svoj vlastny rozum, ze dokazes byt natolko dospela, aby si si tak detinsky nenechala znicit nejakym pubertalnym frajerom to krasne, co sa v objavovani sveta dospelych skryva. Bud sama sebou, nevid svoje slabiny v tom, ze si ina ako ostatne. Si sama sebou a si svojpravna rozhodovat o tom, co kedy budes robit. Nenechaj si to diktovat okolim len preto, ze sa to momentalne nosi, alebo ze to robia aj ostatni. Ked nechces fajcit, tak nefajci. Spoluziacky ti budu tak o 5 rokov zavidiet. Ked sa spoluziacky bozkavaju, neznamena to, ze musis aj ty. Chalan ktory ta bude mat skutocne rad, nebude mat problem v tom, ze si nepobozkana. Ani sex si netreba trenovat, skutocnu lasku spoznas podla toho, ze nebude zalezat na tom, nakolko si skusena a kolko toho ovladas. A ver tomu, ze ked ta niekto ma rad, tak je mu sumafuk jedno, ci mas cervene, ruzove, strapate alebo kludne aj pruhovane vlasy. Tie niesu meradlom cloveka, su le njeho doplnkom, tak ako su doplnkom saty alebo topanky. No jadro ostava stale to iste. A tym si TY. Saty prezlecies, no vnutro vzdy ostane. Chran si svoje vnutro, chran si to fyzicke no chran si najme to dusevne. Chran si svoju hrdost, svoje JA, vzdy si spomen na to, co si dokazala (a castokrat budes hrda na slovo NIE - vela ludi ho nedokaze povedat), chran si svoje spomienky a stran sa toho, aby si si musela niekedy povedat: boze ved ta denisa mala s tymi dosledkami pravdu...

jaranka

myslite ze by to mohlo dopadnut az takto??....ja neviem akoze ved som tu uz pisala..ze ked chodil s jednou mojou kamoskou tak snou chodil 3mesiace...:)...ale kto vie co robili...ale velmi pekne dakujem za rady ..naozaj sa mi pacilo to co napisala denisa....je to velmi poucne ale nemyslim ze by to mohlo dopadnut az takto uz len pretoze nechodime do jednej skoly :)...totiz on chodi uz na strednu ..a ja ne :D

vierka

a zabudla som - denisa to tu asi vystihla najlepsie. nic lepsieho a poucnejsieho som tu este asi na tejto stranke necitala

vierka

pre pana kraľa. puberta ja viem je veľmi tazka a hlavne poznanie vsetkych tych peknych veci, ale na to mas cas. ver mi viem o com hovorim. nic nezmeskas a budes mat na to cely zivot. uzi si krasny vek ale nie takto. ked budes starsia budes lutovat a pochopis ze nie je vsetko zlato co sa blisti