Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

envy

a este k nadpisu- NIE SI "UBOHA PANNA". ubohy je ten chuj a vsetky, co mu naletia, aj ked vedia, ze sa s babami len zahrava

envy

nie je umenie vyspat sa s suknickarom... stoji sice viac namahy najst chlapca, co bude normalny, ale stav sa, ze bude stat za to..nepodlahni prvemu, vaz si samu seba

jaranka

neviem len preco by s mi mal potom vysmievat...aj stou jeho novou babou..ale mne by sa tym vyrisil kompex a mala by som chalana po ktorom tuzim..ale zase na druhej strane ak mu nepodlahnem a budem sa tym trapit ..este dlho ze som nepobozkana?len preto ze som ryska

loly

jaranka
myslim,ze na 13 rokov riesis zbytocne problemy...sak si pockaj na niekoho normalneho..s takych chalanov nic dobre nevyrastie...

mmmmm

3mesiace nieje az tak vela.. Tebe bude stacit 3 mesiace vztahu (aj to mozno len ked mu povolis sex) a dalsi rok sa z toho budes spamatavat a pozerat, ako chodi s inymi babami, ktore sa Ti spolu s nim budu vysmievat??
a co keby si bola prva odvazna, co mu nenaleti? Budu si ta vazit ti spravni chalani,ktori nechcu vztah len kvoli sexu, medzi ktorymi sa urcite najde i nejaky hnedooky dlhovlasatec a budes mat u neho obrovske +, ze niesi lahka korist ako ostatne dievcata.

jaranka

akoze on ked s niekym chodi tak mu to vydzi aj 3mesiacee ale myslim si ze za cenu pavidelneho sexu...a on nemal babu nad 15 :( a on hnede oci a krasne dlhe cierne vlasy..ale pocula som si o sebe mysli ze ma na kadzu babu..ja neviem on je sexi...ale neviem icmaam snim chodit ..ale zase keby asno tak by som sa snim na druhy den bozkavala a to by mi hned vyriesilo jeden komplex

456123789

neviem o co sa mlady snazi..ale nesexuj snim!!!urcite mu ide len o to aby vdet co su tie chyry pravdivve..nepodlahni mu

mmmmm

a to sa Ti vazne paci chalan, ktory sa uz s de kym bozkaval a miloval??? To by si sa tak ponizila, ze sa mu budes este aj nukat?? Co je na nom uzasne? Ze ma znackove botasky, modre oci a moderny uces? Ak mu naletis budes pre neho len jedna z tych LACHKYCH.. a zajtra aj tak bude mat inu.. troska si vaz samu seba, dievca!!!!

jaranka

no skusim ale vies je to tazko....on je uzasny ,...a bojim sa ho ..ja neviem ale viem ze by bol jeho ciel dostat ma do postele..to je jeho ciel

envy

dievca moje, laska- nelaska, opovaz sa s nim vyspat!!!! mas len 13!!! okrem toho, ze si pod zakonom (z coho, ak s ana to pride, mozu byt obrovske probemy a verim, ze aj budu), kolko vies o sexe? o ochrane? o nezelanom tehotenstve a pohlavnych chorobach??? a potrebujes byt dalsia ciarka na jeho zozname? krostepane, ja nechaaaaaapem... urcite si krasna baba, mila a inteligentna, tak skus svoj zaujem premiestnit na niekoho normalneho..pokial teraz vies, ze je suknickar a aku ma minulost, zvaz si- ale teraz uprimne- myslis, ze ak sa s nim budes bozkavat, alebo sa nebodaj vyspis, budes jeho posledna? chalan je vo veku, ked sa potrebuje vytahovat a machrovat medzi kamaratmi. a dost pochybujem ze vsetko, co sa o nom chyri, je pravda. macho... jaranka- ber to ako radu od starsej sestry, nenadavam ti, len by si mala vediet, ze na sex mas este dost casu, OK, bozkavaj sa (nie je to tazke, ide to samo od seba, ziadne stresy), ale nech to pri bozkavani aj konci.. dnes ma teba a zajtra inu.. chlapcov si treba aj vyberat, nie brat prveho sexosa, co na skole bali kazdu ziacku.. so sexom pockaj, ak sa vyspis s niekym skoro a este k tomu v takom mladom veku, ver, ze si to budes nadosmrti vycitat..drzim palce, verim, ze si rozummna a nieco si vezmes k srdcu