Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

qiu...to je super,ze si nebola chora,tak potom to zda sa,zabralo a to je fayn;o)ja sa este stale ucim,tak len tak odbieham sem...dufam,ze zajtra ta pisomka dopadne dobre;o)pred siestou-aj ja budem vtedy zajtra vstavat;o)neboooj sa ihly,ved to ta len vcelicka ustipne;o)urcite to zvladnes,je to pre dobro veci.dnes bude tusim Ruzova zahrada,budes kukat vsakze?asi aj ja si ju znova zapnem;o)

qiu

lianka hej dala som sa očkovať aj minulý rok a nebola som chorá a tento rok to prepláca poisťovňa tak prečo si ju nedať... ja vstávam pred šiestou a vo štvrtok idem na odber krvi ja sa strašne bojím ihiel ....pomoooc

lianka

chiiiiiiiii....ahoooj,preco nepouzivas uz nick salma?ja som predchvilkou prisla z prednasky,nuda ako vzdy....vidim,ze aj ty si trpela so mnou,kedze si mala prednasku tiez;o)
sonija....zase ekonomika...no ekonomika ako vidim jednoducho vladne svetu;o)))))
qiu...ja som tiez rozmyslala o tom ockovani,lebo byvam casto chora a beriem aj lieky na imunitu sezonne-na jar a jesen-ale nazory na to ockovanie sa roznia,preto som od toho nakoniec upustila.ty si sa davala uz aj predtym ockovat?
ach dievcatkaaa,budem sa ist musiet zas ucit...och;o(len co dopapam vanilkovu mliecnu ryzu,mnam;o)a zajtra na 7mu do skoly....nechce sa miii;o(spoluziacka mi rano prinesie do skoly AVON,tak aspon tym sa odreagujem a poobjednavam daco;o)))))vy zajtra na kolkatu vstavate?skocim vas sem kuknut aj neskor samozrejme;o)

qiu

ajojte čo máte nové? Ja som len teraz došla bola som u obvodnej sa zaočkovať proti chrípke... sonija ekonomika? tu sa uč ja som tak neurobila a teraz to musím doháňať....

sonija

buenos dias senority
xa wy bosorky bosoracke,sa wzdy musite schowat predomnu co?:))kde ste?suuup za netik a pome..
no ma nestraste ze tu nieste,toto uz nieje sranda:(,budem sa musiet ucit teda ist help me:((kto sa nauci zamna ekonomiku ??
..ale zas vsetci sa nehlastee...:))

chiiiiiiiiiii

ajoj kočičkaaaa moja krasnaa..:)
NOooo ja som sa akurat stavila odma este prednasku mam tak len na skok::)
a ty ako prezivas dnicek pochval sa.:)
dojdem trosilililinku neksor al epriideeemm tak nie aby ste mi uzsli potvorky::)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk