od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

hudbiicku-to su take nezname veci.teraz momentalne mila j ft marques :o)mam aj klip,ale ten momentalne nepozeram :o)a nielen sama si leniva nemysli si...:o))))idem si ale dat uz inu pesnicku lebo tato ide stale dookola :o)))

sonija

ano,toto jedine ma uspokojuje..ze sm to vychodila.a nelutujem ze som neostala doma..ale keby som nebola na diete teraz,ha nikde nejdem,som ja lenivec,.....
a aku hudbicku pocuuvas??:)

lianka

na braneckom ooooo,no supeer a kade ste chodili?my zo strednej sme chodievali na taku hradzu ci co to bolo za polnu cestu :o)))))takze nozky bolkaju,to verim,pofukame fuuuuuuuu:o)))tam si dost spalila,mozes byt pokojna :o)ja pocuvam teraz hudbicku taku prijemnu,ktora ma nevyrusuje pri hladani anglickych slovicok:o)

sonija

no my sme dnes boli na braneckom
v zivote nejdem....aj keby cokolady z neba padali..zabijak,takze som dost vycerpana,dnes ma asi nikto nikde nevytiahne:))nevaldzem si ani zacvicit,ale vecer to urcite napravim len teraz som nejaka lemra..
:))ale aj by som sa sla prejst mp3 do usi a idees,.jooj..ale nozky ma bolkaju

:D

lianka

dakujem za palec :o)))ano z chemie a potom dalsia z chemie a dalsia a dalsia....:o)))uz som si zvykla,ale komu sa chce tolko ucit....ako pekne je vonku vaaaaaa,prelozim tu anglinu a asi zajdem niekam sa prejst :o)von sa nechystas dnes?:o)

sonija

ja mavam na ranajky jogurt,alebo ovocie potom na desiatu jablko..potom na obed jem trosku ajj obed,ale bez polievky,a vecsinou poobede bud zhresim,alebo pojem sladkosti,a je mi stoho niekedy nanic fakt:((
pisomka z chemie???waaa..nezavidim ti to,ale budem ti drzat palec:)

lianka

viesco moja,ja jedavam prevazne takto-ranajky normalne,mensia porcia,desiata-nejaka musli tycinka abo nieco podobne a 1 ks ovocia.s ovocim nepijem,lebo zle pracuju spolu.obed-normalny,na co ma chut,olovrant-tiez normalny,napr. rozok s niecim a vecera-lahsia,medzitym jogurt a 1 ovocie priblizne a zatial sa mi dari.a dostatocny pitny rezim a obcas zhresim niecim :o)))
no genius sice nie som,ale studujem to uz druhy rok,planovala som studovat medinu,ale akosi nevydalo a asi to ej aj dobre,neviem...mam buduci tyzden pisomku z chemie brrrrrr

sonija

studujes biiolu a chemiu?ejha dievca ty si genius..na na take nemam zaludok,biologia sa este da,ale chemia..nou coment :D
Na obed zatial nic,ale teraz papam celozrnu zemlu s platkom kuracej sunky takze ak si toto mozem povazovat za obed tak to :)
a na veceru co zviknes papat?ovocie??ja vecsinou vecer bananik jem,ale uz mi prerasta cez hlavu,tak neviem:)

lianka

odkedy som chora,strasne sa mi zhorsila plet :o(dufam,ze to coskoro prejde,ved pouzivam dost kvalitnu kozmetiku - vichy.aj vam sa zvykne tak zhorsievat plet ked ste chore?

lianka

zasa to stare zname tovaroznalectvo co neustale spominate :o) no ja chodim na vysku a studujem povedzme,ze biolu a chemiu,cosi take ;o)))
prave som spapala bananik,to mam ako neskorsiu desiatu bo som vstala okolo obeda,tak vtedy som mala akoze ranajky :o))))chystas sa teraz oddychovat,vsakze?:o)a co si mala na obed,moja?