od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salma

film s nazvom,,"ehm"..:D ten musi byt famoozny.:D to si kuknem chihhcihcich::)
No,,,ja sa skor budem zivit rozbijanim okien, zatônim aa secko naokolo sa rozbije:D:D:

lianka

myslite ze od zajtra uz mozem pomaly zacat cvicit ked som bola chora?a este aj trosku som?;o(ja chcem este schudnutt

lianka

salma,,,,vazne mas problemy s vlasmi?tak potom to neber naisto,vies,podmienkou na bratie je dobry zdravotny stav....

lianka

;o)))))))))selmicka moja;o)))))))zaujimave;o))vy dve ste moje selmicky;o)))
salma...vola sa to...ehm....neviem ale nieco take co suvisis s filmom;o))))ale aj ja to chcem vidiet,davnejsie to bolo v kinach..;o)
speeeev?ty budes nasa superstar,hmm?povedz;o)

salma

noa,ako ja mma teraz strasne problemy s vlasmi aj bez toho.:( mne zacinaju uz plesatiet po maly :( vo stvrtok idem ku lekarke osm zvedava co mi povie

lianka

salma..jaa som vedela,ze sa spytas ake negaticne vplyvy;o))))))-necitala som az tolko prispevkov,ale stihla som zaregistrovat,ze sa apr ludi pohorsovalo,ze ich enpocuvaju,ze ake negativne ucinky mali oni...tusim,ze vypadavanie vlasov tam bolo,hmm a dalsie,no nepamatam.tak ale mnoho ludi to uziva,nemoze to byt az take nebezpecne,no ja radsej neskusam;o)pre istotu.myslim,ze to mozes potom prestat uzivat kludne.

salma

hm sak a niesom tvoja selmicka,? vrrrrrr.:)
:D:D:D:D
No,, ja asi budem chodit totiz v soboty ano na spev vies?:D.:)

qiu

do Petržalky? hmm:) to asi nie prečo zabijacky deň?

linaka bolo čudné napísať salmicka moja... to jak šelmička moja..hehe

salma

no,ako dufam ze nie,nieje to veru dobry napad,to prehanadlo kazi zdrawie jak hovado:(
a reductil no sak to ja sa ho troch bojim ale chcem byt chudunka uz koenecne!!! a kupila som si 15mg ale vsak v najhorosm budm uzivat 2 tyzdne a potom prerusim to sa moze nie,?
a ake negativne vyplyv to ma?