Gravid Joga - vyborne cvicenie pre tehotne zienky

Príspevok v téme: Gravid Joga - vyborne cvicenie pre tehotne zienky
miracle studio

Mile tehulky,chcela by som Vam oznamit,ze v Miracle studiu na Feriencikovej 1 v Ba otvarame 2 kurzy gravid jogy;).

gravid joga bude v tychto dnoch -utorok od 9,00 do 10,00 (kurz zacina 2.10. a konci 6.11.07)
streda od 15,00 do 16,00(kurz zacina 3.10. a konci 7.11.07)
Kazdy kurz trva 6 tyzdnov a cena je 710,-Sk.
v jednom kurze je maximalne 8 zienok.
gravid jogu precvicuje instruktorka jogy z jogovej asociacie, ktora ma vybornu prax a svojou vierou v toto cvienie je to aj na jej hodinach vidiet.
kedze tehotenstvo je niekedy aj unavne(viem to,lebo za 2 tyzdne budem mat babenko Smile ), pridite sa zrelaxovat, nabrat novu silu a energiu pri tomto uzasne prijemnom cviceni.
Do kurzu sa treba prihlasit- 0902 121 102 a treba ho mat uhradeny do 30.9.07,osobne alebo prevodom na c.u. 261 313 4561/1100.
viac info najdete na nasej stranke www.studiomiracle.sk v novinkach.
tesime sa na Vas vsetky miracle studio a cvicitelka Julka.

Barbisha

Maternitycare - cvicenia, kurzy, workshopy a prednasky pre buduce mamicky organizujeme uz viac ako 6 rokov, bolo u nas cvicit skoro 4tisic tehuliek, stovky mamiciek a babatiek.

Kompletne info najdete na:
www.maternitycare.sk

U nas sa o vas postaraju certifikovane lektorky, porodne asistentky a fyzioterapeutky.

Tesime sa na vasu navstevu, v nasom krasnom centre :).

Info linka: 0904 191 250

Katusska

Zdravim vsetky tehulky,

otvaram nove kurzy gravid jogy na viacerych miestach v Bratislave. Som certifikovana instruktorka a specializujem sa na tehotensku a poporodnu jogu. Certifikat z jogy som ziskala v Indii a gravid jogu a poporodnu jogu som sa ucila v Nemecku. Z oboch som po absolvovani kurzov a zaverecnej skusky obdrzala certifikat.

Pre viac informacii navstivte: www.gravidjoga.sk

Pridite si vyskusat jednu hodinu aby ste si spravili obraz, ako taka gravid joga prebieha. Potom sa mozete rozhodnut, ci sa chcete prihlasit na kurz. Tesim sa na Vas! :)