Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co je sexi?

malicka

nato aby bola zena sexi musi urcite aj trochu vyzerat ale jedna z dolezitejsich veci je aj to ci ma nieco v hlave aby sa s nou dalo porozpravat,smiat,urcite je dolezity aj to aby zena mala peknu tvaricku a nevazila 200kilo, ale stale to nie je vsetko pokial bude hlupucka-kto ju bude chciet?

blea

Ja si myslím , že každá žena je krásna.Často všetci tvrdíme ,že na zovňajšku nám nezáleží a popritom každí trošku popremýšla keď to vysloví.Každí človek priznáva ,že sa cíti lepšie keď pri jeho boku kráča atraktívna slečna no nie??hmm Druhoradé je ako sa cítime v jej spoločnosti.Potom je to už len na partneroch ako sa podielajú na rozvoji ich vzahu.A ešte k tým prsiam,či ich má niektorá ako Pamela Anderson alebo naopak nemusí nosiť ani podprsenku je každej slečny privátna vec.Hlavne aby boli spokojné.

janiq

Sexiii: dakujem za solidaritu. Neznasam, ked ludia (na hociaku temu) pouzivaju namiesto argumentov urazky. Ale oni si to mozno neuvedomuju. Ja na nikoho neutocim, len slusne reagujem. Ale to je mozno to, co ich vytaca. Mam totiz relativne spokojny zivot (aj ked som si toho dost preskakala), preto si nepotrebujem vylievat svoju zlost a nedostatok autority na inych ludoch takou prizemnou formou. Ale kazdy sme nejaky. Ja mam zasa ine "zle vlastnosti"... :) maskrtnost a sem-tam lenivost... :) to bolo len na odlahcenie. Prijemny vecer zelam.

sexiii

janiiq.... podla mna na niekoho ako ty to nebolo mysleneee....a ak ano,,tak som priudky zastanca teba!!!!!!!!!!!:)

janiq

Jarka: ty zasa pochop, ze o tvoje vysvetlenia jednoducho nestojime a nezaujimaju nas. A nemusis urazat zeny so silikonmi, tym len potrvdzujes fakt, ze si zatrpknuta a obmedzena zena. Kazdy mame svoj zivot a aj osud. Neviem, ci poznas stare zname: Zi a nechaj zit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co je sexi? - Fórum - ZDRAVIE.sk