FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Helikobakter-spôsobuje kyslosť v žalúdku

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Helikobakter-spôsobuje kyslosť v žalúdku" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    silvias28.09.07 09:42??.??.187.20

Dobrý den!
    Chcem sa opýtať helikobakter pylori môže spôsobovať kyslosť v žalúdku myslím tým kyselinu.Je to pravda?
    Vďaka Silvia

• damian16.10.07 16:48??.??.64.146

ZALUDKARI, PIJTE 2 POHARE CISTEJ NEBUBLINKOVEJ VODY KAZDE 2 HODINY...

• silvias16.10.07 10:40??.??.187.20

No bože človek má toľko vecí a ani o nich nevie.Ale to čo mi písal Damián s tou vodou može byť dobré,už teraz som to vyskúšala a uvidíme človek musí skúšať všetko ked doktory nevedia pomôcť a stále mi dávajú neaké tabletky vždy nové a nové a stále mi je nanič!!
    Chcem vyskúšať ešte jógu!!!
    Prajem pekný den Silvia

• damian16.10.07 10:33??.??.105.41

...a strasne vela ludi ma candidu, to koli dnesnemu stylu stravovania...

• Ivka 116.10.07 08:56??.??.236.91

Candida albigans je kvasinka,ktorá žije v našom čreve od narodenia.Telo si za normálneho stavu kontroluje v akom množstve sa vyskytuje.

• silvias16.10.07 08:36??.??.187.20

A čo je to candida?

• m.16.10.07 08:18??.??.243.174

sylvias: aj ja som sa liečila na Helicobactera a po 3 kombinácií silných antib. som si myslela , že už konečne moje problémy pominú. Lenže môj problém my sposobovala candida albicans, a nie helikobakter. To môže byť príčinou toho bieleho povlaku. Už som v pohode, beriem dlhodobo probiotiká, nejem sladkosti, múku a udržujem si zdravú mikroflóru

• silvias16.10.07 08:13??.??.187.20

Díky damián za rady prečítala som si ich idem vyskúšať!!
    Díky Silvia

• damian15.10.07 16:33??.??.64.36

Od 1988 do 1993 roku vyšlo a v medicínskych archívoch bolo uložených viac než 2700 článkov, kde sa pojednávalo o mlieku. 1500 z týchto článkov sa zameriavalo priamo na mlieko. Ak si nájdete čas na preskúmanie týchto článkov, výsledky vášho hodnotenia budú viac než hrozné. Totižto, ani jeden jediný z autorov týchto článkov nepíše o kravskom mlieku ako o “dobrom jedle”, ako nám to neúnavne a nehumánne propaguje mliekarenský priemysel. Všetky články totižto dávajú mlieko do súvislosti s črevnými kolikami, črevným podráždením, črevným krvácaním, anémiou, alergickými reakciami u batoliat a detí a s rôznymi infekciami ako napríklad salmonelóza. Ešte väčšie obavy spôsobujú virálne infekce a obavy z cukrovky u detí. Taktiež sa pojednáva kontaminácia mlieka kravskými bielymi krvinkami (hnis) a mnohými chemikáliami a insekticídmi. Čo sa tyka detí, články sa sústreďujú na choroby z mlieka, ako rôzne alergie, noso-ušno-krčné infekcie, pomočovanie, astma, črevné krvácanie, kolika a detská cukrovka. U dospelých sa mliekom spôsobené choroby krútia okolo srdcových chorôb, artritíd, alergií, častých prechladnutí, a čo je ešte závažnejšie, leukémií, lymfómov a iných rakovín. Automaticky teda vzniká závažná otázka, prečo sa informácie z týchto odborných prác nedostávajú do uší verejnosti, topiacej sa v sladkej nevedomosti?

• damian15.10.07 16:33??.??.64.36

POZOR NA MLIEKO....

• damian15.10.07 16:22??.??.64.36

Poslal som vam email! Prosim vas, pijte kazde 2 hodiny 2 pohare cistej nebublinkovej vody. Bude dobre aj bez chemickych liekov!!!! Vela stastia!!!

• Valika6415.10.07 15:30??.??.222.2

silvias, napíšem ti na mail

• silvias15.10.07 12:45??.??.187.20

Dobrý den prajem všetkým!
    Tak už som vybrala zasa celú druhú dávku trojkombinácie na helikobaktera pylori.A stále je mi zle mám stále také biele sliny mám ich veľa a už neviem čo mám brať všetko možné aj nemožné som skúšala a stále mi je rovnako.Ani jesť poriadne nemôžem lebo ma ide zadusiť je to strašné vôbec neviem čo budem robyť.

• RNG28.09.07 18:40??.??.251.181

Na hojenie zaludocnych stien je dobry vytazok zo sladkeho drievka(licorica glabra=lekorice=licorish) pod skratkou DGL

• RNG28.09.07 18:39??.??.251.181

Helikobakter drazdi pankreas ktory vylucuje extra kyseliny. To by ale nebol ten najvacsi problem. H.B. ale napada steny zaludka a nici na nich ochrannu vrstvu, cim sa zaludok porani-bez ochrannej vrstvy sa zaludocne steny porania kyselinami.
    Okrem ineho helikobakter posobi aj inde v tele, poskodzuje aj srdce a ine.
    Treba ho znicit v prvom rade.
    Tema bezala niekolkokrat.
    Okrem ATB na znicenie su aj rozne prirodne antimikrobialne latky, napr zinok(specialne PepZin je navrhnuty na nicenie H.p., ale aj ine zinkove organicke zluceniny), tiez koloidna strieborna voda a ciastocne aj GSE.

• 71gloria28.09.07 14:21??.??.86.65

Tie rady ohľadom stravovania nie sú zlé,hľadala som tú hubu /čaga/ - je to Rezavec šikmý, našla som aj doplnok výživy, ale ho nepoznám,vidím ho prvý raz.

• silvias28.09.07 13:30??.??.187.20

Gloria pozrela som ti ten článok ale ja nemám také bylinky a u bylinkáriek som bola aj u liečiteľov tiež.

• 71gloria28.09.07 13:18??.??.86.65
  • silvias28.09.07 10:33??.??.187.20

Ja už neviem čo mám robyť s tým helikobakterom pomôžte mi prosím.
    Silvia

• nathy28.09.07 09:57??.??.133.99

Dobrý deň, chcela by som vedieť nejaké informácie, čo sa týka poruchy spánku s názvom Parasomnia, aké sú možnosti liečby u detí. Ďakujem

• silvias28.09.07 09:46??.??.187.20

A chcem sa ešte opýtať ak žalúdok je poleptaný kyselinou môže žalúdok vylučovať taký biely hlien??

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch