Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

Lolinka

Ahojte bývam v Rakusku dlhší čas sem aj chodím kaderníkovi.Na šetrné šesanie vlasov používam kefu LEN s prírovnými štetinami a češem s nim len suché vlasy na mokré mám hreben s velkými medzerami medzi "zubami". Od svojho kaderníka mám prípravok pod fén ktorý obsahuje anti-frizz to je pre efekt "rozlietaných" vlasov čiastočne sa mi po tom aj vyrovnaju a mám ešte aj nejaké olejčeky. dlho som si vlasy žehlila no teraz nežehlím len umyjem nasprejujem občas vyfénujem a mám ich skoro už po pás inak mám ich velmi riedke a mám to geneticky nechcem zasahovat cez kožnu lekárku aj keby som asi mala (:

natalia123

tak urcite nie su dobre vlasy, ktore su uplne rovne, podla mna...ktore vyzeraju tak jemne a riedko.. ale verim, ze ani uplne kucerave nie su super, lebo je s nim vela roboty...ja som mala vlnite vlasy a tiez som si ich zehlila jednu dobu...pouzivala som pripravky a blbosti v kuse. A mne sa vlasy vlnili, este viac, ked som pouzivala pripravky...hlavne tuzidlo a laky. Ja som si zacala pestovat dlhe vlasy, teraz ich mam dlhe, skoro po pas, nepouzivam nic, len spray od Gliss kur na rozcesavanie a kondiconer a vlasy sa mi nejak pekne ovela viac vyrovnali :)sice nie uplne, ale su celkom rovne....take ako som chcela mat

Zaran

Ja mám tiež veľmi vlnité vlasy ale kedysi som chcela rovné,no vlnité sa páčia najviac.Len treba nájsť ten správny strih.:))).Obávam sa,že ak máš raz geneticky dané že tvoje vlasy majú byť vlnité tak také ostanú a na trvalo rovné ich už bez použitia žehličky,vyrovnávacích masiek,fénovania nespravíš,tým si vlasy len zničíš.Musíš objaviť len ten správny strih,pretože sú účesy,na ktoré sa hodia len vlnité vlasy a ak sú dostatočne husté,tak je to super.

KorniX_

Ja mám zssa rovné vlasy a najradšej by som mala pekné vlnité take som vzdy chcela neviem co vidíte ne tych rovnych vlasoch mne sa vobec nepacia :( ja si zasa vlasy stale kulmujem a natáčam ... Budte rady že mááte aspoň niake vlasy =)" takže ja len toľkoo .. :D

simka111

Ja mam tiež vlnite vlasy.. a nepačia sa mi.. bud nech su rovne alebo kučerave, lebo či si ich upravim alebo nie v podstate vždy vyzeraju rovnako :( poslednu dobu si ich tiež žehlim a su dosť poškodene... planujem sa ostrihať a potom žiadna žehlička... až pokiaľ pekne nepodrastu a až ked budu dlhe si ich budem žehliť, ked sa poškodia opäť sa ostriham :) tiež chcem masku generu a ampulky dixi na rast vlasov

tpch

Zmier sa s tym, ze mas vlnite vlasy. Geny neoklames. Za znicene konceky moze zehlicka. Ak budes nadalej zehlit, budu sa aj nadalej nicit.

lila1236

Ahojte ja mam hrozne pokazene,zničené vlasy hlavne končeky. Mala som ich dlhe ať nato že som ich ddala ostrihat aby nebolo vidno tie zničene končeky. Hrozne sa mi pačia rovne huste vlasy. Mama mi kupiila na vianoce žehličku a tou som si žehlila vlasy do teraz. Mam ich vlnite točia sa mi a ja nwm co mam robit prosim poradte :D

Aloka

Ahojte, ma mierne vlnite valsy a nedavnosom sa dala ostrihat na scene.. chcela ba som ich mat rovne lebo ked ich mam take vlnite tak tie vlasy su otrasne.. mohli by ste mi poradit nejaky dobry sampon na rovne vlasy? alebo nejaky balzam pred zehlenim aby som nemala znicene vlasy.. (poprosim obydve moznosti..) :) dakujem pekne ;)

Laura12345

Určite vyskúšaj Loreal Paris Thermo repair taký zlatý, je dokonalý! Mala som rovnaký problém ale tento mi odporučila kaderníčka a nemôžem si ho vynachváliť! Dostaneš ho za cca 15 eur v kaderníctvach alebo cez internent... ale ďalšia vec je, že ak máš vlasy suché a dehydrované, vydržia ti tiež krátko rovné aj keď máš skvelý prípravok na ochranu, takže v provom rade ich musíš aj regenerovať a uzdraviť si ich a vrátiť im vlhkosť pomocou rôznych masiek na suché dehydrované vlasy :)

nikuska3

Tany presne ja som tiez mala kucerave teda vlastne aj mam len ja som nemala take bohate kucery ja skor take skrepovatene tak som isla na ten brazilsky keratin tam mi ich vyzehlili uhladili a vlasy mam teraz krasne leskle jemne a po umyti samozrejme si ich ja nezehlim pretoze chcem mat aj nadalej kecery ale len teraz mam krasne padave kucery nie ako predtym takze ja som tiez max.spokojna s kucerami ale aj zato vdacim keratinu