Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

armia

Mam dlhe vlnite zosvetlene vlasy a zehlim si ich vzdy po umyti uz asi rok. Dlho som pouzivala sampony a balzamy so silikonom, po vyzehleni boli sice vlasky jemne a hebke, ale casom sa zacali viac vysusovat, teraz som zacala pouzivat sampony bez silikonu alverde, len na konceky si pred zehlenim davam hotstraight od l'orealu - takto mi idu ovela lahsie vyzehlit pri nizsej teplote a nevysusuju sa, nemastia pri korienkoch ako predtym. Zehlenie nemusi vlasom uskodit, ak to robite max tri krat do tyzdna, kvalitna zehlicka s keramikou, turmalinom a nadstavenim teploty je zaklad.

:)

Brunko:nemyslela som to v zlom,ale napr.ja si umyvam vlasy kazdy den,tak si neviem predstavit,že by som si ich zakazdym fenovala.Jasne,že zalezi od toho,kto da ako o svoje vlasy stara.

brunko

remington je super zehlicka, aj ja ju mam...ale ked mas velmi kucerave vlasy, co asi ty nemas, tak by si vedela, ze na dokonale vyzehlenie ti zehlicka nestaci, musis ich aj dokladne vyfenovat s kefou, aby sa ti vlas podriadil a zacal sa vyrovnavat...

brunko

ja som nemyslela, aby si ich fenovala a zehlila kazdy den, mne to staci urobit po umyti a vydrzi to rovne do dalsieho umytia...fenovanie a zehlenie do 180 stupnov vlasom neskodi...vsetko je len o nespravnom pouziti..ked niekto nevie ako ma pripravky a vsetko okolo toho pouzivat, jasne ze ma poskodene vlasy...

Julie321

Ak máte kučeravé alebo vlnité
vlasy odporúčam aby ste ich neničili žehlením!!!!!!!!!!!!!!! Ale používajte šampón od nivea na rovné vlasy!
Ak máte veľmi kučeravé vlasy tak si ich nekazte lebo som čítala,že opäť je móda mať kučeravé vlasy.

:)

Len neviem,či ked si budes fenovat vlasy kazdy den ako dlho ti vydrzia zdrave.Vlasy sa najviac nicia ked s nimi robis upravy hned po umyti.Ja som si kupila kvalitnu zehlicku na vlasy a odvtedy uz nemam problem.Odporucam Remingtonky.

brunko

ahoj ,
aj ja mam kucerave vlasy, ale poctivo zehlim a neverila by si, ale drzia rovne:) zaklad je kupit si sampon aj kondicioner na vyrovnavanie ako Nivea straight and easy:) umyjes si vlasy, das kondicioner, nechas trochu v uteraku ak mas ten nezmyvatelny kondicioner, tak ho mozes aplikovat tiez...vlasy musis vyfenovat a hned nasledne potom vyzehalit...nie je dobre ked si nechas volne vyschnut vlasy a potom sa ich snazis vyrovnat. vlas musis natiahnut a to pomocou kefy a fenu.prax casom nadobudnes...normalne si vyfenuj vlasy a subezne s fenovanim ich aj ces...po dokladnom vyfenovani, si nahrej zehlicku, vlasy vypni hore a postupne po pramenoch od spodu zacni zehlit, ale kup si pripravok este na zehlenie napr. Got2be sprej na vyrovnavanie..nastriekas na vlasy a hned aj zehlis, nenalakj sa ak sa uacne parit zo zehlicky, to sa iba ten sprej odparuje- nevadi to vlasom...takto vlasy urcite vyzehlis, najlepsie je potomd dat este olejcek do vlasov, v avone maju dobry- taky maly zeleny- na rozstiepene konceky- to das po vyzehleni a mas ich aj leskle...mne toto vydrzi dlho az do umytia, mozno sa to niekedy zvlni, hlavne ked je vonku velmi vlhko - na to este recept nemam...pripravky su drahe, ale ked si to postupom pokupis, alebo ked to bude v akcii, tak to bude ok...drzim palce:)

sharrynka

Boze lidi help mi mam totalne hrozne vlasy potrebovala by som nejaky priprawok na vlasy a by boli rovne.... mam i zehlicku..ale ked si vyzehlim vlasy mam ich chvilku rovne,,, ale potom,,, su take iste... prosimmm poraddte nekto... opd iiiste na mail sharrynka@azet.sk dakujem,, :)

majush

taaak ja sa snzim co najmenej obmedzovat zehlicku..boo mam po nej brutal znicene vlasky:((....ale tak napr.mne dost pomaha napr.tuzidlo taft -straight and glossy..vzdy po umyti vlasov aa tak celkom dobry je...ziadny zazrak ale v poho:D...inak na zehlenie je nay silikonovy sprej na vlasy....alebo este wella nie je zla...inak got2be ..sracka:(...ostavaju potom straasne zlepene vlasy..nic moc...este k tomu testovane na zviretaach..taakze ja to mohla...nechavam si narast dlhe vlasky a maam pokoj:)

dashqa

boožee poradte mi nekto mam hroznee wlasy mam ich uplne kucerawe a neforem ked ich wizehlim tak su w pohode awe ked si ich umyjem hruza suchee specenee a este ktomu KRAATKE fakt by som ich necela zehlit awe nemozem preca chodit jak striga poradtemi plosiim:-(