Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umele mihalnice

Martinka2

ja som zvlast lepidlo vo vacsej tube kupila naposledy v madarsku...a tu som este nevidela....mozno aj v parfumeriach by mali alebo specialnych obchodoch...tak kde predavaju veci na gelove a akrylove nechy tam zvyknu mataj mihalnice a take rozne veci..

lana334

no ja si myslim ze vacsi problem jezohnat lepidlo pokial sa teda neuspokojite s cinskym...kde zhanate tie lepidla?

Tibianaaa

V tomto pripade vobec nie!!! Namocit a hned nanasat na oko ... prave tie lepidla, na ktore je potrebne fukat su "naprd" ARDELL lepidielko ... koniec trsa namocis a hned nanasas ku korienkom mihalnic, ked dolepis cele ocko .. cca. 5-10 trsov, potom sa vrat a od prveho ich zatlacaj pri korienkoch .. aby lepidlo splynulo s tvojimi mihalnickami .. ked toto nezabudnes, garantujem, ze ti budu drzat ..

Martinka2

Dakujem velmi pekne :) a to nanesies lepidlo da riasu pockas chvilku a tak nalepis ze? lebo viem ze tie v celku ked som lepila tak lepidlo muselo byt trosku lepkavejsie...cize som asi pol minutky na to fukala...

Martinka2

aha ze taak :) mzno niekedy v buducnosti vyskusam a myslimze ten pripravok mi nebude treba ja si ich tak nalepim uzasne ze mi odpadnu hned :D

Tibianaaaa

Vacsinou po bokoch ... len efekt, lebo svoje nemam skoro ziadne :) Trsy su skutocne len kratkodoba zalezitost .. vydrzia par dni az dva tyzdne, odpadnu same, no je tiez ARDELL pripravok na odstranenie, ak by Ti vadili.

Tibianaaa

sama doma :) .. bavi ma to, len opatrne s tym, aby nevoslo lepidlo do oka.. uchyt trs pinzetou, koncek namoc do lepidla a sup ku korienku mihalnic atd.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.