Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechuť na sex

gomez

tiež sa hlásim do klubu. Z môjho pohľadu je vibrátor pomôcka pre pánov, nie pre dámy.:)) Ale ja aspoň viem, že to mám z únavy a stresu. Dá sa to však nahradiť tak, že sa vyvalíte, a necháte so sebou robiť čo len partner chce. Buď zaspíte, alebo nie. Lenže to je len dočasné riešenie, pretože to partnera prestane baviť, a ste na začiatku. Takže, prestať pracovať, plánovať a zbaviť sa zodpovednosti, ísť na futbal, po futbale na pivo, potom na disco a ucítite ten apetít:))

taky tak

msnko, tak to sme na tom asi rovnako. Ja som so svojim priateľom o čosi viac, ale vôbec na to nemám chuť. Skôr by som povedala, že to až neznášam. Vôbec neviem, čo robiť, keďže o priateľa nechcem prísť a plánujeme si aj spoločnú budúcnosť. Lenže takto to ďalej ísť nemôže. Som asi iná, pretože mňa takmer absolútne nič nevzrušuje, takže nikdy to nechcem a keď náhodou k tomu príde (podotýkam možno raz za mesia a aj to je pre mňa moc), tak ma tam dolu všetko pichá a páli a musíme to hneď ukončiť. Myslím si, že má na tomto všetkom strašne veľkú zásluhu aj psychika, lebo keď si namýšlam, že to bude pichať, tak to naozaj pichá. Ja už naozaj neviem, čo ďalej. Poraďte niekto prosím.

jajajajajaj

Ahoj niesi sam. ja s priatelom sme presne na tom tak isto ako vy.neviem,,,ale moj je na tom vtedy tak ked je unaveny alebo ho nieco trapi a potom sa nedokaze sustedit.myslim by to tvoja priatelka mala vediet pochopit,len jej to treba velmi pekne vysvetlit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechuť na sex - Fórum - ZDRAVIE.sk