Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EGYPT-čudne chorá z neho??

Príspevok v téme: EGYPT-čudne chorá z neho??
pomôžte

Dobrý deň!
Asi sa iba zbytočne bojím a je to normálne,ale uz sa naozaj cítm veľmi zle...V nedelu v noci sme sa vrátili po týždni z Egyptu.Bolo tam krásne,hoci každého okrem mňa chytila známa Faraónska pomsta(silná hnačka),ale vďaka liekom,ktoré tam už boli výborne odskúšané,to za deň,dva všetci úspešne rozchodili:).No mne začalo byť zle až v deň odletu,no a trvá to až dodnes:(,to už je sobota...Lenže,mne je popritom fakt divne,točí sa mi hlava,neviem zaostriť niekedy a trvá to potom dlho,bolí ma hlava,unavená som fakt veľmi,zimnicu mávam,alebo strašné teplo mi je,aj teplotu som mala...Ja neviem,ale skôr hlad mám,ale hneď to ide všetko von a strašné bolesti:(...No a ešte taká vec,ze som mala škarede,fakt hlboko a až zapálene porezanu nohu a stále mi do toho chodili muchy,fuj:(...No a predsa len je Egypt v Afrike a tam tie muchy....No proste neviem,veľmi ma boli tá rana,asi ju mám zapálenú,nehojí sa,hnis vyteká,ja neviem:(...Prosím poradte mi:(...

agina

Ty si nemala so sebou ziadnu dezinfekciu??? Ja ked cestujem do takychto krajin, tak pol kufra mam len lieky...mozno by uplne stacil nejaky Septonex.Inak v Egypte som bola uz 2x, raz v Sharm el Sheikhu a druhykrat v Hurghade, ale ani raz som sa tam so ziadnymi muchami nestretla....

...

vies dolezite je usudok, usudit kedy potrebujes k lekarovi kedy nie.ale v tomto pripade si myslim,ze mas velmi vazny dovod.uvedom si,ze si sa vratila z Egyptu, v urcitom zmysle rizikovej oblasti!!tak sa netrap kvoli dialke alebo strapneniu.co sa tyka zdravia, tam taky termin neexistuje.!!!som zdravotnik, viem co hovorim!!

RNG

Pomozte,
Mas zrejme velmi nizku imunitu, ked musis tak casto brat atb.
Byt tebou, pracoval by som na zvyseni imunity
Selen, zinok, vitaminy C a E, probiotika hned od zaciatku.To je "prva pomoc"
Potom po case sa zisti, co este treba pridat, co mas nizko alebo poriadne nepracujuce v tele.Mozno nic.Mozno ale ano.
Otazka je, ci tam nenas nejaky zakukleny patogen, asymptomaticky(spomenute casto rozne chlamidie, virusy a boreliozy,mykoplazmy pripadne parazity, ktore ma dnes podla statistiky v USA 25% ludi, bez toho ze by o tom vedeli).

biatche

radsej sa strapnit ako prist o nohu. Raz som blicovala zo skoly a isla som na kozne s bradavicou a prisla tam taka holka, co mala same chrasty na tvari, vyzeralo to ako velke herpesy a doktorka vraj kde preboha k tomu prisla. Vraj boli v Bulharsku a chytila tam nejaku infekciu aj s priatelom. Potom sa jej doktorka pytala, ze preboha preco tak neskoro dosla a vraj okamzite na infekcne aj s priatelom! Moja susedka je tam sestricka a ta mi potom povedala, ze to bolo dost vazne

pomôžte

Tak ale ja bývam stále chorá,každý mesiac na antibiotikách a podobne...Preto s tým nechcem bežať na pohotovsť,kde ma buď vysmejú alebo zatvoria na nejaké prísne infekčné oddelenie a pritom sa z toho nakoniec vykľuje obyčajná črevná chrípka,na nohu dostanem nejakú mastičku a tá hlava,bolesti a točenie,to bude zase z toho,že asi budem chorá,lebo už zase kašlem...

pomôžte

Ďakujem za rady!Ale je to ťažké rozhodnúť sa,ke´d polovica ľudí(napríklad rodičia,priateľ,..)to absolútne podceňujú...Potom to samozrejme takto podcením aj ja,aj keď sa bojím....A ešte robota,diaľka,proste neviem,ak to nič nebude,tak sa zbytočne iba ,,strápnim,,...

....

urcite bez k lekarovi, ak ti rana hnisa tak mas urcite infekciu!!a bohvie aku z tych much!!bez hned!!nechapes ako mozes tak hazardovat s tvojim zdravym.okrem toho, moze to byt infekcne!!

RNG

Tym som nechcel povedat, aby si neisla k lekarovi co najskor, lebo zda sa, ze mas aj nieco ine, nielen hnisajucu nohu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EGYPT-čudne chorá z neho?? - Fórum - ZDRAVIE.sk