EGYPT-čudne chorá z neho??

Príspevok v téme: EGYPT-čudne chorá z neho??
pomôžte

Dobrý deň!
Asi sa iba zbytočne bojím a je to normálne,ale uz sa naozaj cítm veľmi zle...V nedelu v noci sme sa vrátili po týždni z Egyptu.Bolo tam krásne,hoci každého okrem mňa chytila známa Faraónska pomsta(silná hnačka),ale vďaka liekom,ktoré tam už boli výborne odskúšané,to za deň,dva všetci úspešne rozchodili:).No mne začalo byť zle až v deň odletu,no a trvá to až dodnes:(,to už je sobota...Lenže,mne je popritom fakt divne,točí sa mi hlava,neviem zaostriť niekedy a trvá to potom dlho,bolí ma hlava,unavená som fakt veľmi,zimnicu mávam,alebo strašné teplo mi je,aj teplotu som mala...Ja neviem,ale skôr hlad mám,ale hneď to ide všetko von a strašné bolesti:(...No a ešte taká vec,ze som mala škarede,fakt hlboko a až zapálene porezanu nohu a stále mi do toho chodili muchy,fuj:(...No a predsa len je Egypt v Afrike a tam tie muchy....No proste neviem,veľmi ma boli tá rana,asi ju mám zapálenú,nehojí sa,hnis vyteká,ja neviem:(...Prosím poradte mi:(...

RNG

Nehojace sa infekcie, v inej teme(tusim to boli na hnisajuci palec na nohe) som spomenul zmes praskoveho cukru, kokosoveho oleja a niekolko kvapiek GSE ako ucinnu metodu proti hnisaniu a na rychle hojenie.
Ja ju pouzivam uz roky, lebo ako cukrovkar mam velmi slabe hojenie ran, specificky na nohach a predtym sa tam vzdy dostala nakaza a trvalo to mesiace zahojit aj s atb. kremami.
Dnes je to vec 1 tyzdna.Zanedbane max 2 tyzdne.
Cukor desikuje(vysusi=mumifikuje=zakonzervuje mikroby) kokosovy olej chrani a vyzivuje, podobne ako cukor, naviac je antimikrobialny, GSE je silne antimikrobialne, ucinne aj na mnohe atb. rezistentne mikroby(napr staphylococus aureus=zlaty stafylokok)

Soraja

pomôžte chod na pohotovost, lekari su od toho, aby ti pomohli. Podaju ti pomocnu ruku, daju nejake lieky a ked to nebude vazne, poslu ta na dalsi tyzden k tvojej lekarke. Nestracaj cas ak sa citis blbo, lekari su na to, aby ti pomohli a pohotovost je na to, aby si tam sla, ked uz ti je fakt blbo. Tak bez.

pomôžte

No práve ja teraz žijem u priateľa,kde mám aj robotu a lekárku mám v Ba,čo je fakt ďaleko a nemám kedy tam ísť:(...Vlastne ani neviem,čo mám robiť...keď pôjdem na pohotovsť,tak sa na mňa budú pozerať ako na idiota...
A ako,že by mohlo byť už neksoro?????
A teda asi som tam fakt niečo chytila,že?Do prčic:(

adelka999999

cavko ja som tiez bola v egypte aj tu faraonovu pomstu poznam....:_) ale myslim ze tvoj problem spociva v inom..urcite je to nejaka choroba alebo infekcia ale neviem ci z tej nohy..chod ku lekarovi a porozptavaj to co si napisla tu.urcite ti pomozu ...ak este nieje neskoro