Vlaaassy

jas

sisulienka:Aký je ten nový Gliss kur oil nutritive rozprašovač? Ja si kupujem ten na suché vlasy a striekam si ho na celé vlasy a som veľmi spokojná a minule som objavila oil nutritive, ale bála som sa ho kúpiť, že mi zmastí vlasy, kedže je s prídavkom oleja. Je mastný?

ginngi

sisulienka, urcite pomohla... asi si kupim daku masku, alebo co na tie vlasy... a urobim daky zabal, a tiez... tie kondicionery.. diky

sisulienka

no tak skus dake zabaly ja si robim masku z kondicioneru, alebo ked si umyvam vlasy dam si ho hodne a vytvorim z neho vo vlasoch az penu, ale len na koncekoch tak do polky vlasov a potom zmyjem mne to pomaha a to som mala tiez suche vlasky po trvalej. Po umyti nastriekam na vlasy glisskur sprej oil nutritive, ale tiez len na konceky a dost to vidno ako sa mi zlepsila kvalita vlasov. Hadam som pomohla ....

silviaaa

gingi:skus si kupit taky prasok to je ako sampon ale to si iba nasypes do vlasov a potom vyceses al. vyttrasies a nemusis si vlasy umyvat kazdy den a na jemne vlasy skus ten novy sampon od shaumi s kivi co reklamuju na jemnejsie vlasy