Drasticke chudnutie

Príspevok v téme: Drasticke chudnutie
sadlo

Caute vsetci ja mam 16 rokov meriam 163 a vazim 73kg musim s tym nieco robiť a rychlo lebo len stale priberam ako neviem prestat jest prosim pomozte poradte ak chcete sa ku mne aj pridajte lebo chcela by som schudnut 20kg ale nezda sa mi to moc realne ja by som bola stastna za kazde kg dole len nemozem prestat jest prosim pomoc

vivi555

AHOJ TE VSETKY KOCKY......ja som nikdy nemohla schudnut az cez leto som zacala robit a schudla som dost nikto ma nespoznaval...mala som 60 a ted mam 52...xcem to dat este na 44 a budem spokojna...ked som hladna hodim si kavu a da sa len je to velmi nezdrave!!

smejko

mas asi zle informacie-jablcny ocot je sice kyslej chuti,ale zazracny je v tom,ze v zaludku posobi zasadito,vsetko kysle premiena na zasadite-pretoze ked travime,mame kysle prostredie-traveniu pomahaju rozne kysle zaludocne kyseliny,no a tento ocot to premiena,aby nam to jedlo v tele nekvasilo,nehnilo prilis dlho,ked mame zle spalovanie.ja po nom uz dlhe mesiace neviem,co je to palenie zahy,inokedy ma trapila takmer kazdy den,je dokazane,ze sa po nom chudne,ma blahodarny vplyv na nas organizmus,len si precitaj dostupne info.

....

ako jablcny ocot vazne pomaha?blaznite?je to ocot ako ocot-to si chcete znicit baby zaludky??.akoze nepraiznive ucinky chronickeho prekyslenia -to ste asi nepoculi,ze?

smejko

jablcny ocot stoji okolo 50sk.normalne v potravinach.je to super vec,len ho uzivaj dlhodobo,aspon pol roka,neboj,je to vseliek,upravi ti metabolizmus a hlavne pomoze s vylucovanim skodlivych latok z tela.drzim palce.a este nieco-je to kysle,ale vydrz,ja ho uz pijem miesto citrona a normalnu vodu uz ani nevypijem.ozvi sa niekedy...

sadlo

nebojte baby ja tabletky neberiem a dufam ze ani vi nie a diky smejko za radu prosimta kolko stoji ten jablcny ocot neviete niekto nie je drahy vsak

bebe1

noonaa: a kde napisal, ze to ponuka neplnoletím babam ?
( Podmienkou je Tvoj 100% zdravotny stav, normalny krvny tlak a EKG.)) (?)

noonaa

a na co je reductil? doslo mi,ze an chudnutie,ale ci ozaj...ved tu toho uz bolo.....a nemal by si to ponukat neplnoletym babam...