nenavidim svoje rysave vlasy,,,pretoze chcem francuzak

Príspevok v téme: nenavidim svoje rysave vlasy,,,pretoze chcem francuzak
tanulik.tanulik

Som neuveritelne zufala...aj ked niektore kamaratky mi zavidia to co mam (akoze rozne booky a podobne ,,modeligove zalezitosti,,)ale ja by som to vynila,zahodila to preco som sa tak dlho trapila len pre par bozkov.mam 14 a s nikym som este nechodila,nebozkavlaa popripade nesexovala..:( a to neskutocne zerie..niesom namyslela ...prave naopak ,,som skoro stale usmiata a vesela s kkazdym si rada pokecam.Ale nechce ma ziadny chalan .preco? lebo mam rysave vlasy ,? pehy? 14?chodim na zakldnu? hambia sa za mna?vysmeju ich? preco preco preco preco preco prave ja som musela obist s rysavimi teraz mmusim trpiet ..akoby nestacilo ze som bola ,,sikanovana,, cely 1stupen ZS ale teraz ma nikto nechce...:(( chcem byt normalna :(

mimina

Zlatko len blázon by sa vyspal so 14 ročnou,veď je to TRESTNÉ ak o tom nevieš si pod zákonom!!!!Radšej sa venuj školským povinnostiam a pubertálnym chichotačkám s kamoškami času máš habadej.Ja mám 20,som pekná,viem že sa chlapom páčim a tiež som s nikým nespala..lebo sa nevyspím s niekim len preto že ostatné baby v mojom veku už to majú za sebou....A mimochodom ryšavé ženy sú najkrajšie...

nikaa

ahoj mojaja mam prirodzené hnedé vlasy a už od +ž sa farbím na ryšavo je to krásna farba milujem ju a keby som tak mala takú prirodzenú a nemusela sa každý mesiac farbiť a chlapom sa to fakt veľmi pááči neviem či aj tým v puberte ale tým od 22 veľmi ja si plánujem farbiť na ryšavo ešte dlhooo lebo je to krásnnnneee a inak ja mam 20 prveho chalana som mala tiež v 16 a tewraz som vydata lebo mame babetko tak uvidiš že ešte príde ten správny

age

boze, dievcatko, mas este cas a urcite to nie je kvoli rysavym vlasom. uvidis, ako budes o par rokov hrda na to, ake ich mas. dospelych muzov prave toto rozpaluje! a ze si nesexovala? mala by si najprv skusit len take priatelske vztahy, bez sexu, lebo potom ani nebudes vediet co je laska - len tak sa obdarovat jeden druheho svojou pritomnostou, pohladmi a dotykmi, rozpravat sa dlhe hodiny s osobou, ktora ti je blizka a nahlas snivat. a nenut sa hladat teraz taku osobu, ona pride sama, prekvapi ta to. mas cas, o nic si neprisla. a nezabudaj - rysave vlasy su krasne, nemas preco sa citit menejcenna.

danonka

mam 14 a s nikym som este nechodila,nebozkavlaa popripade nesexovala..:( a to neskutocne zerie..

ja som prvu pusu dostala ako 15 rocna a v 14tixch som mala chalanov na haku... o nic neprichadzas... bud rada.. kolko bab ma opacny problem ...