ako to zistit???

anastasia11

silwester-co ocakavas?ze bude verna tebe,s ktorym podvadza svojho manzela?uvedom si,ze je to prelietavy vtacik,ktory nevydrzi s jednym partnerom.ja by som ti navrhovala,aby si ju priamo nachytal a mal tak dokaz,aby sa z toho nevyzula.zadaj si novy nick,zacni s nou flirtovat ako neznamy-isto sa podozvedas mnoho zaujimavych veci-pis aj na postu,alebo e-mail,nielen cez rp,aby si mal o nej dokaz,daj si s nou trebars aj rande,a ak pride,vsetko na nu vyklop!verim,ze uz jej slzicky nepomozu!ruky prec od nej!je mnoho krasnych a hlavne slobodnych zien,ktore na teba cakaju.potom daj vediet,ako ti to dopadlo!!!

ahoj:)))

mily silweter, povedz jej pravdu, ze vies, ze podvadza a ze Ti ona za to nestoji, uvidis ako zareaguje, drzim palce

sillwester

Ahojte všetci,
chcel by som Vás požiadať o radu v nezvyčajnej situacii.Už dva roky chodím s priateľkou ,kora je vydatá.Myslím ,že si fajn rozumieme,no zistil som,že v prvom roku nášho vzťahu mala ešte jedného milenca. Vždy mi hovorila ,že ma má rada a že si to už nevie bezo mňa predstaviť. Po tomto zisteni som ju troška vyskúšal a zistil som,že si cez pokec dohaduje ďalšie stretka. Nepovedal som jej,že o tom viem,moje city k nej zanikli a navrhol som jej,aby sme spolu skončili.Začala plakať,hovorila čo všetko pre ňu znamenám a či chcem pokaziť všetko to pekné,čo sme spolu prežili. Každý deň mi volá aj hodinové hovory,máme krasne rozhovory,no ona nevie ,čo viem ja.Že podvádza.Dokáže mi niekto vysvetliť jej počinanie? Prečo je pre ňu ťažké sa ma vzdať,keď ju to ťahá inde. Je zaujimavé to pozorovať,no nechápem to .Ďakukem vam za Vašu odpoveď. Sillwester

tuhas

ved ja sa nechcem snou rozist ja ju lubim velmi ja pockam to je jasne len sa bojim ze ak ona ku mne nic neciti a ja sa na nu velmi naviazen tak potom rozchod bude boliet

464486

No tak este chvilu pockaj kym to zacne sama vravet,neviem preco,ale ak je este mlada sa mozno boji viazat alebo tak,ja som bol na tom podobne ako ty,ale vydrzat sa oplati,uvidis

tuhas

no pozname sa uz tristvrte roka a tak vaznejsie sme sa zacali stretavat pred 3 mesiacmi a vazne spolu chodime mesiac

tuhas

ona pred tym nemala nikdy ziadneho chalana cize som jej prvy a tak je asi trochu hambliva a vzdy caka kym spravym ja nejaky krok do predu ona len niekedy sama nieco povie ze lubim ta a podobne ale vzdy ked jej ja nieco poviem tak dostanem aj peknu odpoved myslite ze sa len boji pretoze som jej prvy?

aja1

ahojko tak na dievcati to vidno uplne ziari a je stastna ce byt s tebou zalezi jej na tebe hovori ti pekne slova aj to ako ta velmi lubi ci miluje...dievca nevie zakryt lasku ku chlapcovi viem to na sebe a je to super pocit mat niekoho takeho..