Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?

Príspevok v téme: Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?
depkaaa

Mal niekto taky problem ze mu horne zuby-ocne vyrastali z hora uplne z dasna a nemali miesto prist kam,lebo tie ostatne uz boli zaradene???Mam nosit strojcek na zuby a som z toho ulne na dne mam strasne depresie mozno si poviete ze som blba ale uz teraz som v dost zlozitej situacii a este toto???ja uz fakt asi nechcem zit..KOLKO BY SOM ASI TAKY STROJCEK NOSILA???o prachy nejde ide o viditelnost a dobu..HEEELP

mirso

Zalezi od toho,ako moc mas krive zuby. Efekt sa ale urcite dostavi, pozri si toto video ako pekne sa dievcine popravili zuby a budes aj ty kludnejsia :) megavideo.sk

barbie_vikina

Tákže, je to stará konverzácia ale dosť rád. Mám 12 a mám ísť ku čeľustnej ortopedičke. Bojím sa lebo mi zubárka povedala že mám hrozný predkus. Trojka mi narástla ako upírovi. A dolná sa tým pádom tiež vykrivila. takéto zuby som mala už v 10 no tu je ten problém že sa mi skruívila už aj dvojka. Bolí to ked dávajú strojček. A teraz cca. koľko b sme za to zacvakali. P.S. Má niekto skúsenosť s Popradskou Ortopédiou (čeľustnou) Vopred dakujem za odpoved :)

mulat

caute
mam taky problem, pred tyzdnom mi nasadili fixny strojcek a jedna predna jednotka sa mi trosku hybala. teraz po tyzdni som si vsimla ze sa asi o milimeter posunula dole. lenze moja zubarka je teraz na tyzden prec a na kontrolu idem az o 2 mesiace. mam strach ze sa mi ten zub bude posuvat stale dole az vypadne. nemate nejake skusenosti??

Nikita111111

Ahojte, nosím už asi 4-roky strojček na noc ale nenosím ho pravidelne nedokážem sa prinútiť. A ked ho mesiac pravidelne nosím a potom nie, tak zas sa mi to vráti späť. Ja mám medzeru medi zubami a od hora z ďasien mi narástli trojky ( upírske zuby) ale majú sa mi kde vpratať. Preto by som chcela fiksnY stroječek ale bojím sa že sa mi skrivia naspät ked ho ponosím daaký rok.
Neviem, skuste mi poradiť... ĎAKUJEM

Domca1108

Ako som mala možnosť si tu prečítať rôzne verzie, tak oplatí sa mi ten strojček dať, keďže sa zuby zvyknu dávať do spätnej polohy?

henry

ja som mal strojcek, pred pol rokom mi ho dali dole a zuby sa mi vracaju spat. Zuby mam citlive a pobolievaju ma presne tak, ako ked sa som mal strojcek, teda t znamena, ze ich mam aj tak krive :( teraz neviem co s tym.

barbarka

Prosim vas potrebujem radu, mala som 2 roky strojcek a teraz nosim platnicku mam ju nosit vkuse len ked jem a pijem tak dolu.lenze mne to hrozne vadi a nezvykla som si nato.tak som chcela vediet ze ci by sa mi skrivili zuby keby ho nosí len cez noc a cez den vobec nie.

miška

ja mám fixný strojček...ale o 2 dni mi ho davaju dole:) konecnééééé.....ale neni to az take strasne...a s tymi orieskami zvackami a pod. asi tolko k tomu ze ked mi dali strojcek na treti den som chrupala oriesky..takze v pohode a nielen z orieskami...a ani jeden zamok sa mi neiodlepil...ani raz

slavka :)

Ahojte ja idem zajtra ku zubarke aby mi dala fixny strojcek...nosila som nocny strojcek asi 2 roky ale dost som ho zanedbavala a teraz ked mam ist na fixny to velmi lutujem takze radim vam v dobrom ak budete mat prilezitost nosit nocny strojcek nedavajte si fixny

daniela 888

Ja som mala strojček 4x a vždy som vysolila za to vela prachov.A zbytočne.Totiž ak vam ho daju dole a je jedno kolko ho mate ci rok,dva.....vždy sa tie zuby po čase vratia tak ako boli predtým.Mne sa napríklad od seba oddelovali, hlavne 2 predne.Už som bola zúfala.Nkoniec mi kamoška dohodila jedného súkromného zubára, ktorý mi ich zo spodu podlepil a odvtedy mam svatý pokoj.Už 6 rokov.A je to nastálo, kedže ich mám podlepené.A sa čudoval, že to mi mali spraviť už dávno.Skúste si to zistiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.