Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?

Príspevok v téme: Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?
depkaaa

Mal niekto taky problem ze mu horne zuby-ocne vyrastali z hora uplne z dasna a nemali miesto prist kam,lebo tie ostatne uz boli zaradene???Mam nosit strojcek na zuby a som z toho ulne na dne mam strasne depresie mozno si poviete ze som blba ale uz teraz som v dost zlozitej situacii a este toto???ja uz fakt asi nechcem zit..KOLKO BY SOM ASI TAKY STROJCEK NOSILA???o prachy nejde ide o viditelnost a dobu..HEEELP

Kellly

..Cawte .. nemajte depresie strojček vypadá super .. a nieje to hamba ... mám 14 a bola som na chirurgickom zákroku obydvoch 3 jednu mám z polky dasna a druhu mám hlboko pod perou az pod nosom .. dali mi strojcek aj na dolne zuby mám ho 2 dni boli to trocha ale uplne v pohode sa to dá prežit .. a je to aj výhoda na chudnutie :)... takze nebojte sa nič to nieje .. nebolí to iba ten prvý deň... a potom je to fajn .. takže žiadny strach :D

andy429

Ahol mam taky broblem ze mam tie prikety ci ako sa tova tie nalepene hovadiny drot este nemam a tie nalepene hovadiny sa furt odliepaju. Prosim o pomoc. Ď.

strojec

na tom nič nie je, keď niekto nosí strojček, podľa mňa je to úplne v pohode,neboj sa ísť do školy... aj ja som ho nosila, ALE mňa z neho strašne boleli zuby, a keď mi ho ešte raz za mesiac zatiahli, tak dovidenia, mohla som umrieť od bolesti, fuj, najradšej by som ho nikdy nemala! ja som mala napr. spolužiaka, ktorý mal strojček a nikto si to nevšimol aj 2 mesiace, proste vedel tak rozprávať a nehovoril o tom :) držím palce

Mata00027

Aj ja mam ten isty problem :) ..a strojcek mi dali vcera :( ...v pondelok sa bojim ist do skoly ale tak musim to prezit :) ...

veverka1818

Ja mám presne taký istý problém ako ty. strojcek mi dali pred 5 dňami. Prve 3 dni to trochu bolelo kym som si na to zvikla ale inac je to celkom v poho.....

jajkafr

siamej
prepáč že odpisujem až tak neskoro
ja nemám strojček už 2 roky a tú priesvitnú platničku si sem-tam dám na noc... ja to nosím len na noc už od začiatku prvý deň som to mala na celý deň ale vadilo mi že to musím vyberať pri jedle tak som to vybrala ... ak si nedám platničku cca mesiac zuby sa mi dosť posunú a cítim ako má predné dvojky bolia lebo tie sa tlačia dozadu za jednotky keď si dám platničku na noc ráno ma zuby pobolievajú ale potom to je už v pohode keď ju nosím každú noc tak zuby nebolia... myslím si, že je lepšie ak sa tá platnička nosí aspoň na noc lebo tie zuby sa zvyknú vrátiť opäť na miesto a nechcem krivé zuby

rew

jo.. este jedna vec.. mne odkedy dala strojcek, nic mi s nim nerobila.. ziadne dotahovanie a pod.. asi preto teraz nemam problem s jedenim.. az dnes idem na vymenu obluka (ak som to dobre pochopila tak mi da novy drotik..) takze ma asi zas zacnem krajat na par dni :)

rew

domčuss> ja som mala problem jest prvy tyzden mozno.. ale jedla som, len som si krajala a bolo to dooost neprijemne.. potom v pohode a casom som prestala aj krajat ked som zistila co vsetko to vydrzi :) mam fixny od juna a uz mozem vsetko v pohode jest.. len sa vyhybam hryzeniu do prilis tvrdych veci a zuvackam (blbo sa cistia ked sa nalepia kade-tade.. :)) ani usta uz nemam take doskrabane.. stale ma tam tie drotiky skrabu ale uz nemam take ranky ako na zaciatku... nic sa neboj, zvyknes si, len pravidelne umyvaj zubky, alebo aspon preplachni ustnou vodou ked sa ine neda, aby si z toho nemala problemy.. ja som sa hned na zaciatku zasobila novou kefkou (klasicka ale s trosku kratsou hlavou a makuckymi stetinami), elmex pastou, gelom, ustnou vodou a nitou :) a mam pocit ze mi aj mizne zacinajuci kaz medzi dvoma zubami takze odporucam :)

AdulQa

Domcus ja som kusat nevedela strasne dlho.. mozno aj tristvrte roka.. mna to bolelo tak som sa tomu vyhybala.. ale cim skor zacnes tym skor to prejde :) ale normalne som zacala jest asi po tyzdni.. ale krajala som si vsetko alebo trhala.. :)

domčuss

Ahojte ....fixný strojček mám zatial len 6 dní ale neviem ..prvý den dačo strašné ale dá sa to ... chcem sa spýtať baby chalani kedy ste mohli konečne jesť niečo iné ako polievku... jogurty... gríz... a tak mala som opuchnutú peru dolnú a tie dróty mi spravili pluzgier ..proste ten kto to mal vie aké to je ... niektorí to nechápu že ako sa nedá nejesť ..že ťa to bolí ..ako keby som mala vybité zuby prvé 2 dni ..ael dúfam že to prejde ...kefku mám normálnu len mäkkú však to dúfam nevadí .... :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.