Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?

Príspevok v téme: Kto nosil - nosi fixny strojcek na zuby?
depkaaa

Mal niekto taky problem ze mu horne zuby-ocne vyrastali z hora uplne z dasna a nemali miesto prist kam,lebo tie ostatne uz boli zaradene???Mam nosit strojcek na zuby a som z toho ulne na dne mam strasne depresie mozno si poviete ze som blba ale uz teraz som v dost zlozitej situacii a este toto???ja uz fakt asi nechcem zit..KOLKO BY SOM ASI TAKY STROJCEK NOSILA???o prachy nejde ide o viditelnost a dobu..HEEELP

:)

diky zatim..tak ale tie dva roky ako nosievaju ludia co maju neviem ake predkusy alebo co to nie, ze? ono ja by som uz chcela mat o rok a stvrt na venceku zubky bez strojceka takze tak...a to kazdy potom nosi ten nocny este? alebo je to tak ze potom lepsie ho nosit?

noonaa

to je individualne,ako rychlo s ati zacnu zuby napravat....nemusis ho asi ani na cele zuby mat,mozno na nejake 4....myslim,za cca 4 mesiace by to mohlo byt,hovorim zo skusenosti,neviem presne

:)

ludkovia prosim vas, ked nemam ani predkus ani nic, len medzierku nie moc velku ale mam medzi dvomi prednymi zubami..kolko by som musela cca nosit strojcek?

noonaa

treba si otvorit usta u zubara a poradit sa,lebo strojcek nie je zaleitost na mesiac....tie priesvitne kococky mi nerobili ziadny problem,pri kazdej navsteve mi lekarka gumicky menila,alebo som si dala farebne,je to mile....nemyslim,ze by boli priesvitne menej gynicke alebo horsie...a musli mi vytrhnut 2 zadne zuby,ale nie je to pravidlo,ale mam dost uzku sanku

noonaa

krive som mala 4,horne....a inak mi zacali zle rast,nejak dopredu,nebolo to vidiet,ale po uprave to bolo super....

dada

noonaa: a ako velmi krive si mala zubky?? bo ja si xcem tiez dat, ale bojim sa ze by som ho mala dlho, mam len dva predne zubx krive......

bejb

ja som nosila fixny strojcek..je pravda,ze som ho nechcela,ale nakoniec som suhlasila,ved budem mat krasne zuby...dala som si kovove "kachlicky",pretoze su podla mna krajsie,ako umelohmotne,ktor niesu priesvitne.Krajsie su preto,lebo vyzeraju cistejsie,tie umelohmotne sa velmi spinia,hlavne kjed pijes kavu,kofolu,ceje a fajcis a hlavne sa velmi casto zafarbuje aj gumicka ktora je okolo "kachlicky",takze to posobi,ako keby si mala spinave zuby alebo hnedy povlak...strojcek som mala iba rok,velmi som ho uz chcela dole a vysledok stal naozaj za to..lenze,spravila som najvacsiu chybu:lekarka mi dala este nocny strojcek,aby mi zuby zostali v "upravenej" polohe,lenze ja som ho zanedbala a teraz mam znova zuby,ako pred zacatim nosenia fixneho strojceka

liana

ked som strojcek nosila, tak som sa na vsetky strany vyskierala, kazdy mi vravel, ze mi pristane, ked mi ho dali dole, tak okolie si chvilu nemohlo zvyknut

deddy

a je pravidlom, ze by mi museli vytrhnut nejake zuby, lebo vacsinu ludi co poznam, tak im nejake dva zuby vzdy vytrhli