Vlasy a HORUCO

jajka

tiez som nasla na stranke jednej predajne na sedmokraskovej v BA:
MATRIX SLEEK.LOOK IRON SMOOTHER (250 ml - 449,00 Sk )
Sprej pre žehlenie suchých a nepoddajných vlasov, ochraňuje vlasy do teploty 230ºC, zvyšuje účinnosť žehlenia, predlžuje trvanlivosť úprav.
Prave tento vyrobok som namala ale pouzivam stylingove pripravky matrix a som s nimi spokojna.

agina

Uz existuju aj tuzidla a laky na vlasy /Taft/ ktore chrania vlasy pred fenovanim a kulmovanim ci zehlenim. Avsak najlepsie, co som doteraz vyskusala, bola kura na vlasy od Biolage.

poliewoocka

Jajka,diky za tip...mala som uz pred tym gliss kur.Celkom dobry.Ja si vlasy zehlim a pouzivam dost vela chemikalii-lak,gel atd...nefarbim ich a nechcem si ich znicit:(Skusim masku od gliss kur.A tuzidlo nejake od welly pomaha?

jajka

mila poliewoocka, vcera som videla reklamu na Gliss Kur Oil Nutritive a je to, teda podla tej reklamy, na dlhe vlasy ktore su namahane teplym vzduchom a inymi fyzikalnymi ci chemickymi negativnymi vplyvmi. Aj by som to skúsila, no ja mam kratke vlasy :(

jajka

uuuuu kto o niecom vie a ja by som sa rada dozvedela nejake dobre typy na kvalitne vyrobky, hlavne pri fenovani vlasov :)