Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

meska mi menstruacia

Máte radu?

Ahoj baby! Ideme na týždenný výlet do zahraničia a menštruácia mi mešká zatiaľ jeden deň. Pokiaľ sa ale nedostaví, budem to mať počas výletu. Bolí ma podbruško dakedy, prsia mám také naliate a aj som bola chorá, ako vždy. Na dlhú cestu autobusom si mám dať asi radšej vložku, že? Tampón som v živote ešte nemala, mám "len" 15. Tehotná nie som, veď som panna, a nemala som ešte frajera. Myslíte, že po tom, čo to bude trištvrte roka od prvej menštruácie, mi môže meškať? Bye, bye!

LolinQa

Ahoj...mam 14 rokov a uz 3 mesiace som to nedostala...tehotna urcite niesom...co mam robit ?:..mam este pockat alebo navstivit doktora ? Dakujem

niekto

preco to prosim ta robis ked nemas sancu sa vyrovnat s nasledkami?? ono nie zo srandy to je pre dospelych

je dost pravdepodobne ze to je zo stresov

kup si v lekarni test stoji par eur

mysicka25

cawte mam 14 menstreuaciu mam od jedenastich a nikdy mi nemeskala..mam starsie ho chalana a ten potrebuje sex len nedavno sme si nedali pozor a vytiahol ho neskor ako bolo treba meska mi iba 4 dni znamenato nieco ale strasne sa bojim nechcem byt tehotna......matka by ma zabila a moj millacik by sa dostal do basy....a moze mi meskat lebo moc stresujem a stale tad tym rozmyslam??

coolka

ahojté :D tak ja mám 13 rokov a menstruacia mi meska uz tyzden...ja neviem ale bojim sa...doteraz mi chodila normalne ale teraz nie...nechudla som ani nič podobné HELP ME :(

puka

ked je nejaqy vacsi problemik taq ku gynde :) ale ked nemas dovod asi by som nejaqu zbytocnu vedu z toho nerobila... ja mam kramy kedy sa tomu zachce a asi pred rokom som mala niekedy aj dvakrat do mesiaca a to uz som s gyndou riesila..akurat do mna natrepali nejaqe lieky a taq..

alinkap2134

prosim poradte.meska mi menstruacia asi tyzden, nidky predtym mi tolko nemeskala..i ked predtym tiez ale nie tolko.asi pred 2 tyzdnami som mala problemy tam dole, ma to velmi svrbelo ale nebola som u gynekologicky a preslo mi to asi po tyzdni.,mala som nechraneny sex s priatelom ale nespravil sa do mna.a bola som este vtedy chora,brala som antibiotika..mozu mi preto meskat kramy? nemozem byt tehotna?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

meska mi menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk