meska mi menstruacia

Mima368

Mám 14 rokov (za mesiac 15). Meškaju mi krámy a neviem prečo. Chudnúť som nechudla. Zatedy mi meškajú iba o 1 deň no minulý mesiac sa to tiež stalo, meskala 7 dní. so stredom to podľa mňa tiež nič nesúvisí. A tehotná určite niesom. Čím to môže byť spôsobené? A čo mám robiť.

Máte radu?

Ahoj baby! Ideme na týždenný výlet do zahraničia a menštruácia mi mešká zatiaľ jeden deň. Pokiaľ sa ale nedostaví, budem to mať počas výletu. Bolí ma podbruško dakedy, prsia mám také naliate a aj som bola chorá, ako vždy. Na dlhú cestu autobusom si mám dať asi radšej vložku, že? Tampón som v živote ešte nemala, mám "len" 15. Tehotná nie som, veď som panna, a nemala som ešte frajera. Myslíte, že po tom, čo to bude trištvrte roka od prvej menštruácie, mi môže meškať? Bye, bye!

LolinQa

Ahoj...mam 14 rokov a uz 3 mesiace som to nedostala...tehotna urcite niesom...co mam robit ?:..mam este pockat alebo navstivit doktora ? Dakujem

niekto

preco to prosim ta robis ked nemas sancu sa vyrovnat s nasledkami?? ono nie zo srandy to je pre dospelych

je dost pravdepodobne ze to je zo stresov

kup si v lekarni test stoji par eur

mysicka25

cawte mam 14 menstreuaciu mam od jedenastich a nikdy mi nemeskala..mam starsie ho chalana a ten potrebuje sex len nedavno sme si nedali pozor a vytiahol ho neskor ako bolo treba meska mi iba 4 dni znamenato nieco ale strasne sa bojim nechcem byt tehotna......matka by ma zabila a moj millacik by sa dostal do basy....a moze mi meskat lebo moc stresujem a stale tad tym rozmyslam??

coolka

ahojté :D tak ja mám 13 rokov a menstruacia mi meska uz tyzden...ja neviem ale bojim sa...doteraz mi chodila normalne ale teraz nie...nechudla som ani nič podobné HELP ME :(

puka

ked je nejaqy vacsi problemik taq ku gynde :) ale ked nemas dovod asi by som nejaqu zbytocnu vedu z toho nerobila... ja mam kramy kedy sa tomu zachce a asi pred rokom som mala niekedy aj dvakrat do mesiaca a to uz som s gyndou riesila..akurat do mna natrepali nejaqe lieky a taq..