meska mi menstruacia

CMu_Q

ach jaj - no jasne, stres robi svoje, bat sa teda nemusis, menstr. coskoro dostanes, ak je ochrana ok, potom tehotna nejsi...

siu25

ahojky... mne meska menstruacia uz 2 mesiace...predtym som ju mala na zaciatku mesiaca a potom o 2 tyzdne znova.. a odvtedy nic... co mam robit..?? mozem byt tehotna??

ivča

ahojte meška mi menštruácia už osem dni tehotna určite niesom a aj keď mi niekedy meška nie až tak dlho no raz mi meškala tri týždne ale to som sa vrátila späť z Nemecka takže to mohlo byť aj zmenou prostredia po troch mesiacoch ale teraz neviem poradte mi ďakujem

ach jaj..

protrebovala by som poradiť. Menšturáciu som mala dosteraz vzdy o par dni skor, berem jedny tabletky na imunitu. Doteraz som mavala moc silnú menšturáciu. Doktorkypovedala, že tie tabletky mi to všetko napravia že už ju nebudem mávať takú silnú a mala by chodievať pravidelne. Mešká mi síce len jeden den ale mam strach že som tehotná. Síce som si istá že sme si s priateľom dávali naozaj pozor. Vždy sme kontrolovali aj prezervatív nič sním nikdy nebolo. Može to byť preto že som v strese?

for monika486

A este jedna vec. Dlzka cyklu sa zacina pocitat od prveho dna krvacania az po 1. den nasledujuceho krvacania. Teda nie od skoncenia menstruacie.

for monika486

Tu otazku snad nemyslis vazne? Mas 12 rokov a mas obavy, ci nemozes byt tehotna? To si uz v 12. rokoch mala pohlavny styk??
Zo zaciatku byva menstruacia nepravidelna, nechodi presne po 28 dnoch ale moze chodit aj skor alebo neskor a moze meskat aj niekolko mesiacov. A odporucam, nastuduj si niektore informacie o tom.

mimusicka

zaujimavost?si ok?sa spamataj,tak sa deti nerobia,to fakt poniektori tu maju take debilne otazky,normalne to hranici s debilitou,jak ta moze nieco take napadnut?

blbost

ved to je somarina, ako prosim ta by sa tie spermie dostali k tvojmu vajicku?hm? ci myslis ze maju kridelka, vletia ti dovnutra a oplodnia vajicko?:D