meska mi menstruacia

akikita

aahojte baby, vysadila som hormonalnu antikoncepciu a naposledy som to mala 15 jula a odvtedy nic... neviem co mam robit, je to normalne? nemozu z toho vzniknut nejake choroby? prosim vas poradte mi... moj e-mail je Akikita141@azet.sk

fghj

cawes moja mojej priatelke to meskalo raz dva mesiace ale vedeli sme ze nieje tehotna a potom jej to prislo a nic sa nestalo

ericka

boze baby ak viete ze na 100% nieste tehotne tak preco sa stresujete?mne raz kramy meskali 7 mesiacov, bola som na ultrazvuku a vraveli mi ze mam mensiu maternicu, ze som mlada a ze sa to upravi...nic sa nebojte...kym je to len zopar dni tak si z toho netreba nic robit....potom som kramy dostala a dnes je uz vsetko ok

netusim...

ahojte,meska mi menstruacia..ale neni to nic nezvycajne,lebo mi meska aj normalne asi tak tyzden ,ale teraz je to uz viac ako tyzden a stale nic...moze byt baba tehotna,aj ked je este panna?lebo s priatelom sme zazili zopar horucich chvilok a mozu spermie prejst aj cez oblecenie?dakujem za odpoved

barbor

Ahojky, mám 17 a meškajú mi 20 dní.Mala som dostať 22. júna ale doteraz nič.Keď mi meškali dva týždne prvýkrát som sa milovala so svojim priatelom.Použili sme kondóm.Ešte predtým som mala problém so žalúdkom a v poslednej dobre mám stresy.Môžem byť tehotná alebo sa nemusím báť a je to v dôsledku stresu alebo niečoho iného?:(

armmen

baby meska mi menstruacia uz cely 1 mesiacm mam ist k lekarovi? myslim. ze zapal nemam, a ani tehotna na 100% nie som, mam 15 rokov a este som nebola u gynekologa a ani nechcem..proosim, co mam robit, moc sa bojim... :(((

nikaaaaaaaaaaaaa

ahojte prosim vas mam 15 rokov a este som nedostala menstruaciu moze to byt aj tym ze som schudla 12 kil??

magda78

mozno si prekonala nejaku chorobu, myslim zapal, chripku alebo si velmi schudla ci pribrala. moze to byt aj stresom. zajdi za lekarkou, ona ti urcite pomoze.