...hrubé črevo?...

Príspevok v téme: ...hrubé črevo?...
jan9267

Ahojte, vcera vecer, a dnes rano som mal na stolici krv. Bola svetla. Mavam striedavo riedsiu a pevnu stolicu, sporadicky byva tmava, ale s vyprazdnovanim som problemy zatial nemal. Casto vsak byvam nafuknuty zo stresu, alebo nervozity a mam pocit neuplneho vyprazdnenia. Tento problem sa ale so mnou taha dost dlho. Od minuleho roka ma s casu na cas mierne pobolieva v lavom boku. Lekarka nevedela, co to moze byt. Bol som 2x na röntgen brucha, 2x na sono, a nic sa tam nenaslo. Dokonca som bol aj na endoskopii. Teraz ma vsak ta krv na stolici trochu zneistila. Viem, ze s tym budem musiet ist v prvom rade k lekarke, len som chcel vediet, ci niekto nema alebo nemal podobny problem a ci neviete, co by to mohlo byt.

RNG

Tak jednoduche to zase nie je . Ale za pokus to stoji.
Mozno potrebujes enzymi, mozno mas hormonalne nevyrovnanosti ktore ti rozhadzu poriadok v tele.
Ale mnohym pomohli B vitaminy, takze to stoji za pokus.

RNG

Jan, podvyziva?
Ked mas zle travenie, coho znakom je nafukovanie, nasledok je podvyziva.
Na podporenie chuti do jedla su B vitaminy, zoparkrat sa spominali pivovarske kvasnice(predavaju sa pod nazvom Pangamat, hoci to je zavadzajuce, B-15=pangamatu maju neurcito malo) a podobne, snad aj stress-B(vola sa to preto stress-B lebo ta zmes pomaha pri strese)
Ale tvoj problem je z nedostatku kyselin a enzymov najpravdepodobnejsie.

babus

jeeeeee jan, i ja nemozem pribrat, ale bol tu kdesi zarucene dobry prirodny pripravok po ktorom pribrali, lebo zvysil apetit, len sa neviem dopatrat. poradte na m dakto please

jan9267

...dakujem za reakcie, k lekarke s tym urcite pojdem. No, mam 24 rokov, ale vazim len okolo 65 kg, alebo sa to pohybuje okolo tohto cisla, niekedy trochu priberiem, niekedy este schudnem, ale zatial sa mi nepodarilo prekrocit 70 kg. A na moju vysku 190 cm, by som mal mat aspon tych 70 kg. No, nedari sa mi pribrat a navyse mi ani tak nechuti jest, aj ked som sa znazil. S tymto sa borim v podstate uz dobrych par rokov...

lea

svetla krv je urcite lepsi signal ako tmava. tmava je z creva, svetla vacsinou z hemoroidov a podobne. tak sa neboj a hlavne chod k lekarovi