Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velke problemy so zaludkom

Príspevok v téme: Velke problemy so zaludkom
luduska

Prosim, poradte. Znama ma velke problemy so zaludkom,stale chudne. Zaludok nepracuje, strava jej v nom zostava aj tri dni, lekari si nevedia rady, este jej nedali presnu diagnozu, jeden z navrhov je operacia, ktora by nejako spojila zaludok priamo s hrubym crevom. O tom som nikdy nepocula. Kde moze byt problem? Ako by sa jej dalo pomoct? Prosim velmi pekne o rady. Dakujem

ifka

ta operacia jej problem nevyriesi..kedze presne nevedia,co jej je,tak presne ani nevedia,co jej urobia..bude len pokusny kralik..

Ivka 1

Pomáha pitie Aloe Vera gélu ,ktorý dáva do rovnováhy tvorbu žaludočnej kyseliny , pridať probiotické kultúry.

Anett

Kapsuly obsahujúce Lactobacillus Acidophilus, najúčinnejšiu užitočnú črevnú baktériu, ktorá udržuje a obnovuje zdravú črevnú flóru.
Lactobacillus acidophilus (všeobecne známy ako acidophilus) je neškodná baktéria prítomná v kyslom mlieku. Výskumy dokázali, že ľudia, ktorých tráviaci trakt je trvalo osídlený touto baktériou (prostredníctvom pravidelnej konzumácie kyslého mlieka), sú zdravší a dožívajú sa dlhšieho veku. Acidofilus je schopný prežiť v tráviacom trakte viac ako 10 dní, urýchľuje spracovanie aminokyselín z mliečnych proteínov a pomáha pri syntéze vitamínov B skupiny. Okrem toho, acidofilus vytvára nepriaznivé podmienky pre rozmnožovanie rôznych choroboplodných mikroorganizmov, vrátane mikrokokov, klostrídií, rôznych črevných baktérií a plesní, čím nás chráni pred rôznymi chorobami a infekciami. Antibiotiká užívané ústne môžu užitočné črevné baktérie zničiť, preto sa pravidelné užívanie acidophila odporúča počas liečby antibiotikami, aj po nej. Existencia akýchkoľvek škodlivých druhov acidophila nebola vedecky dokázaná.

Priateľská pomoc.

andie

gastrointestinalne anastomozy nie su v dnesnej dobe ziadnou novinkou. len celkom nechapem ako problemu so zaludkom pomoze odstranenie tenkeho creva..myslim, ze nemas presne informacie. v kazdom pripade odstraneniu tenkeho creva a hlavne duodenalnej casti by som sa snazila predist.

RNG

Viktor, merali ti koncentraciu kyselin v zaludku alebo mas len pocit paly/GERD(=nedostatok kyselin) alebo bolest(zapalene steny, helikobakter pilori a podobne)
Na Ukludnenie zaludka su dobre napr aloe vera, 3x2 lyzice denne na prazdny zaludok alebo/a DGL, 2 tablety pozuvat pred jedlom.
Niekedy su pocity, ze sa nemozes nadychat plucne alebo zapal branice od prudkeho kaslu. Ak je to zapal, da sa zmiernit protizapalovymi(quercitin, bromelain, omega 3 oleje, pupalkovy/borakovy olej).
Ale zapal je sposobeny nejakym mikrobialnym zdrojom obvykle, na to su ucinne antimikrobialne prirodzene prostriedky, ako napr koloidna strieborna voda(3x2 lyzice denne), roztok GSE, 15-30 kvapiek do pol litra vody, postupne pit po malych glgoch cely den a rozne ine.

viktor

prosim o radu.mam problem zo zaludkom lekar mi hovoril ze som mal vela kyseliny.ale ja vobec necitim ze ma boli zaludok len sa z hlboka neviem nadychnut.to moze byt od toho ze mam zvisene kyseliny?dopredu vam dakujem

milko

skúste sa opýtať toho lekára čo navrhol takú hovadskú liečbu či by si aj on nedal odrezať kus čreva , bude mať viac miesta v bruchu!!!To nie je medicína ale mäsiarina

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velke problemy so zaludkom - Fórum - ZDRAVIE.sk