JA uz neviem normalne jest

Príspevok v téme: JA uz neviem normalne jest
monica

Ja mam taky problem..U mna sa strieda obdobie ze bud dietujem cize malo jem alebo sa prezieram..Ja sa uz neviem normalne najest!!:(:(:(:( Ja to nehcapem..POsledny tyzden som jedla co som videla a úribrala som 5 kilo!!!ako je to mozne??Preboha ja som skoro odpadla ked som sa postavila na vahu púred chilou!ako moze clovek pribrat za tyzden 5 kilo ????? BOze ja som zufalaaaa

jana dreisigová

Strašne Vás prosím o pomoc. Môj, dnes už osemnásťročný bratranec trpí anorexiou a odmieta akúkoľvek pomoc. Meria 178 kg a váži už len 38 kg, úplne už prestal jesť, slabne a začína mu zlyhávať srdce. Rodičia sú už zúfalí a nevieme nájsť spôsob, ako ho dostať do nemocnice a udržať ho tam. Všade odchádza na reverz. Nevie niekto poradiť ako mu mám zachrániť život? Vyskúšali sme už všetko možné bez úspechu, ale verím, že existuje spôsob, ako mu zabrániť v tom dobrovoľnom umieraní. Za každú radu vopred veľmi ďakujem.

monica

Swagirl lenze ja mam svoju podovdnu vahu..Na nej som bola raz som sa prezeierala a pribrala potom schudla..Teraz som sa azse prezrtalaa som na tej vahe..toto nieuje moja normalna!

sidney

Aj dnes som ledva cakala kedy odbije 18 sta hodina, kedy mi skonci robota. Prve co bolo ze som utekala do obchodu kupit si 2kavenky, 3 sto gram. Margot cokolady, 3Horalky a 1 cokoladu. Po ceste domov som si veselo vykracovala s plnymi ustami a potom som si este pre zmenu uvarila cestoviny so syrovou omackou. Teraz idem prasknut!!! Pomoooooc

Swaygirl

zasa...baby zasa:((mne je z toho na nic..to sa neda...som vzdy taka poodebe uz vyhladovana sa najem znova..viem vydrzat hladna az do vecera pokym nepridem domov a pak si poviem serem na to..vies preco si nabrala tych 5kg??pretoze ak si ich aj za tyden schudla..tak to len preto,ze sa len vycistili creva,pripadne si sa odvodnila..a pak to po par dnoch jedenia doslo spat..ja viem presne o com hovoris..moja mamina je detto to iste(a ja mam na to nabeh taky)..ma dost nadvahu..pritom cele dni neje..len vecer,ked dojde naje sa.asik to skusim inak..mame teraz dost toho do skoly..tak sa budem ucievat na stepperi:Pje to celkom sranda bo minuly tyden som sa tak ucila a bola som prekvapena,ze som tam stravila 80minut:D

monica

Sidney....Presne ziana vyhra..:( Jal en nechapem ako moze clovek za necely tyzden pribrat 5 kilo???:(:( Vd to je hrozne..vcera som cely vecer plakala ..:( hrozne vyzeram este ze dnes nemam skolu ,nikam by som z domu nevysla...

sidney

Ahojte babulky :-)) Vidim sa vo vas ked som mala 15-18 rokov... bud som drzala super zdrave nizkokaloricke diety 3-4 dni alebo som sa 3-4 dni vkuse prejedavala a mala som potom priserne crevne problemy kedze mi nevedelo to kvantum jedla stravit, tak pravdaze znovu nasledovala vodovo cajova dieta. Trapenie.... dnes nie som na tom lepsie kedze som bulimicka teda s tym rozdielom ze sa toho mnozstva jedla v zaludku dokazem zbavit a drzat si kvazi stabilnu vahu. Ziadna vyhra co poviete??

guga

baby som na tom presne, bud dietujem a jem len tie najzdravsie a najnizkokalorickejsie jedla....tak 3-4dni a potom zerem,ze za jeden den toho zjem viac ako za tyzden...a moja vaha mi lieta 4kg hore dole...a viem,ze sa tym nicim,ale neviem nad tym vyhrat:(

monica

Swaygirl jasne ze by som chcela...JA som dnes zase zacala 90 dnovu ale ja mam toho uz vazne plmne zuby..nebavi ma stale trpiet!:(:(

Swaygirl

myslim,ze mame rovnaky problem...ja to mam take iste..vzdy vydrzim prve dni..schudnem 2-3 kg a pak sa 3dmi prezieram a vsetko je spat..a aj si poviem..kaslem na diety lenze ja ked mozem vsetko tak sa pak vzdy tak dozerem ze si poviem ze uz zitra nie...ale viem kedyze vydrzim tu svoju osvedcenu dietu aj s cvicenim tak mesiac tak sa mi zmeni metabolizmus aj chut na jedlo mi prejde..raz som to uz 3tydny vydrzala..a bola som nadmieru spokojna..idem sa do toho pustit zajtra zasa..tak dufam,ze sa mi to podari..prvy tyden je najhorsi ale vysledky stoja za to..je to sice dost nizkokaloricka dieta..ale doktor mi povedal,ze si tam vsetky ziviny ktore telo potrebuje a ze sa moze drzat dovtedy kym kila pojdu dolu..tak ak by si ju xcela napis...