pomozte ak vas nieco napada

agina

Tak jej do jedla zakomponuj nejaky sperk.To je desne romanticke.Alebo nejake listky do kina, na vylet....napadov by bolo....

flower

podla mna si nic nemusis pripravovat o com sa budete rozpravat. nasli ste sa prave preto, ze sa vzdy mate o com bavit a tie temy uz prichadzaju same. pri tej veceri sa snaz byt pozorny, objednaj jedlo, ktore zboznuje, popripade si zatancujte alebo vyskusajte karaoke:) vychadzaj z toho, co ma ona rada a vies, ze by ju potesilo.

eduard

ja by som skorej potreboval nieco jednodnove a napriklad pri takej veceri o com sa tak rozpravat aby to bolo romanticke

flower

tooolko napadov na romantiku:) uz len nejaka ta vecera pri svieckach s romantickou hudbickou, vana plna ruzi, postel plna lupienkov...

sne27

dvojdnovy vylet vo dvojici, napriklad navsteva kupelov, spa a podobne, nechat sa rozmaznavat, dopriat si masaze, saunu, bazen....na Slovensku mame vela krasnych miest aj cenovo dostupnych, pozri internet. vecer navseva restauracia, vecera pri svieckach, hudbe... na to sa nezabuda

andrea777

Ak máš byt, resp. nejakú možnosť, kde by ste boli sami, tak jednoznačne dobré jedlo, dezert, príjemná hudba, vínko, spoločný kúpel.... Bude to večer, na ktorý určite tak skoro nezabudne.

Ak nemáš takúto možnosť, tak môžte ísť spolu niekam na jednu noc alebo víkend - nejaký výletík na slovensku s prenocovaním v hociakom hotelíku. Tam znovu - hudba, niečo sladké pod zub, vínko...

Ak ani táto možnosť nie je podľa tvojich možností, tak vezmite bike a choďte niekam spolu opekať, alebo si zájdite niekam na príjemné miesto v prírode, rozložte deku, vytiahnite karty, nejaký drobný mls a oddychujte.

No a ak je príliš zima a máš obmedzené finančné možnosti, tak si pozri webstránku svojho mesta a určite nájdeš niečo, čo sa v najbližšej dobe bude diať, alebo že tám máte nejaké zaujímavé miesto, o ktorom si ani netušil. Urobte si trošku odlišnú prechádzku, cestou sa stavte niekde na horúcej čokoláde, kúpte pečené gaštany a túlajte sa uličkami, ktorými ste ešte asi ani raz nešli :)

A ešte taká rada na záver - nesnaž sa príliš zapôsobiť. Naozaj, tie najjednoduchšie veci sú najkrajšie...