Priskoro na dietatko?

Lenush

monika
drzim vam prsty aby vam to vyslo podla predstav. ak sa na to obaja citite a ste pevne rozhodnuti, ze po miminku tuzite, tak nie je dovod vahat. urcite napis ako to dopadlo :)

marci

Vieš ja som mala rozhodnutie jednoduché ja s vtedy priateľom sme bábo chceli naisto.U Teba je možné,že máš z materstva strach?Ale keď by to prišlo a veta ste tehotná z úst lekára za všetko rozhodne.Viem o čom píšem.U mňa to tak bolo na tretí raz.Keď som ani nevedela či bábo bolo veľmi chcené.A poviem Ti,že bola.Je to náš najväčší maznák a neviem si predstaviť žeby sme ju nemali.Tak ak sa na to s priateľom cítite nerozmýšľaj.

evul

evulienka, ak mas aj pocit, ze by si ho teda aj chcela, chod do toho :) S partnerom si uz dlho, vo vasom veku ste uz aj zabezpeceni, a uvidis - akonahle zistis, ze si tehotna, budes vediet, ze ho chces :) Neodkladaj - jasne, ze by to mozno islo bez problemov aj o 10 rokov, ale je velka pravdepodobnost, ze budes mat nejake problemy, a to by som neriskovala. Neboj, byt mamou je krasne :)

evulienka

Marci, najhorsie je ze raz by som aj dieta chcela a potom zas nie... Bojim sa ze kym sa spamatam bude neskoro. Najlepsie by bolo keby Boh rozhodol kedy mi ho da :-) S partnerom som 7 rokov.

marci

Evulienka prečo by malo byť neskoro?Keď sa necítiš na babatko tak netreba mať dieťa v 18-20 ale keď sa budeš na to cítiť.Ja som sa cítila v 18 tak som ho mala,iní ľudia sa cíta v 30-tke tak pre to niečo robia,niektoré ženy nechcu vôbec tak si kúpia čivavu.

tutut

Fyzicky by to nemal byť problém, mladšie ženy podľa mojej vlastnej skúsenosti rodia lepšie, ale všetko je individuálne.

marci

gabča ďakujem .pepinko maj svoj názor neberiem ti ho.Nie som ani pipka ani zbuchnutá.A budem spokojná ak budem vládať robiť aj do stovky nemám s tým problém.Ja mám svoju prácu nadovšetko rada.Vieš kto si nevie vážiť prácu neváži si asi nič.Ja s mužom si musím vybojovať všetko aj pre svoje deti.A som na ne patrične hrdá.Vieš a veľa vysokoškolsky vzdelaných ľudí by dalo za dieťatko prvé i posledné a .......?Nepotrebujem bohatstvo vyjadrené v peniazoch a majetku.Ja s mužom a svojou rodinou sme bohatí ažmoc-máme zdravé detičky.A to,že leah je za vodou máš pravdu za takou veľkou a slanou vodou ale všetko sa raz môže zmeniť.Nie neprajem jej to ba dokonca doprajem jej nie 400 000 doláčov ale aj milión.Jej peniažky sú mi ukradnuté.My máme z čoho žiť a máme pre koho žiť.

gabča

Máš pravdu Pepino, ale v tom dôchodku bude mať aj deti, vnúčatá a rodinu, ktorá jej bude robiť radosť a pmôže ak to bude potrebovať.Ešte bude mať čisté svedomie, že bola ona pri svojej rodine a rodičoch, keď to potrebovali a nie niekde tisíce kilometrov ďaleko a komunikovala s nimi len cez telefón a e-mail. Každý máme iné hodnoty. Niekto deti a rodinné zázemie a niekto peniaze. Vieš leah, len tie plány v živote nie vždy vychádzajú. A povedať v Amerike, že už budeš za vodou je dosť odvážne. To snáď môže povedať len Bill Gates.

pepinko

A zbuchnuta pipka zakrakorala...leah je uz za vodou, ty budes chodit do roboty do 70tky a potom mat 5000 Sk dochodok, ak este bude z coho davat:) Nuz a na manie deti clovek nepotrebuje vysokoskolske vzdelanie, vsak? Staci...ale ved ty vies co.