Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
vodnikcek

Rad by som pocul vas nazor. Ako som zistil priatelka rada flirtuje s inymi muzmi cez sms alebo rozne chaty, ci uz s jej znamymi alebo nahodnymi. Zvacsa sa jedna o sexualne debaty...Mne to dost vadi, a mam obavy ze by ma mohla aj podviest... Este podotykam ze je sexualne skusenejsia. Viem ze ma miluje a aj podla toho co mi hovori, tak aj nas sex je v pohode, tak neviem co si mam o tom mysliet...Prosim poradte...Trapi ma to...Dik

lujziana

oj babay...ja mam tiez taky problem...ale ide o to ze ja milujem mojho priatela a on to vie, robi v zahranici a je velmi vernej povahy ,on na ine baby ani nemysli je mnou dost opantany...ale co sa tyka mna tak ja ho sice mam rada, ale mame noveho suseda a strasne mi imponuje,neviem preco...a mali sme so spoluziakmi cez vikend aj jednu taku akciu a on tam bol a sedela som mu na nohach a cez noc spala pri nom pritulena...ale ani som ho nepobozkala nic....neviem akosi nas to k sebe taha ...cudne to je....pritom som si este pred tou akciou bola ista ze mojho priatela milujem...uz som si neni taka na stopro ista....som zufala ze co...on ma ma strasne rad ale sa mi zda ze v poslednom case neni az taky mily cez mail a menej mi pise..ta ktovie ci sa aj unho daco nedeje tak som sa na to opytala a on zue vsetko je ako vzdy...som bezradna a neviem jak dalej hlavne ho nechcem zranit bo on si to nezasluzi aaa na druhej strane nechcem onho prist...

milasik

vies ja som teda dost ziarliva a takze mne osobne by to naozaj na mojom priatelovy vadilo, ale zas na druhej strane ti tu moze niekto napisat, ze to je v pohode, tak preto to je len na tebe ako to budes brat, ved ty ju poznas najlepsie, ak si si isty, ze ta nepodvedie, tak je to ok. alebo este jedna moznost, mozes jej povedat, ze ti to trocha vadi a mozete sa spolu dohodnut co a ako...