problemy po prstovani

Príspevok v téme: problemy po prstovani
krystal

Ahojte,trapi ma taka vec, ze vzdy ked ma chalan prstuje, alebo ked sa len dostatocne vzrusim, tak som potom totalne nafuknuta v podbrusku, citim sa dost neprijemne, akoby som uz bola tehotna a najhorsie je ze pocitujem aj tupe bolesti. Velmi by som bola rada keby mi niekto povedal ci je to normalne, lebo som este panna a so sexom nemam skusenosti, alebo ci niekto nevie ci je to sposobene nejakou chorobou alebo vadou? Dakujem za kazdu pripomienku

Adulka

no to som este nepočula že špinavé prsty.a preco by mal mať špinavé prsty a nechty?veď hygiena je dôležitá,to áno,ale ja milujem prstiky mojej lásky vo mne...patrí to k milovaniu a ja to zbožňujem:)mám 23r. a názor tej INY sa mi zdá chorý.nič v zlom,ale asi nevie čo je to skutocne prekrásne milovanie a všetko čo k tomu patrí...samozrejme s tým správnym človekom...

lenka2583

Ahoj. neviem, či je to normálne ale stáva sa to aj mne, presne ako opisuješ. ja som sa tým nezaťažovala, ak ťa to tak trápi povedz o tom gynekologičke, aby ti poradila:)držím palce
jolanka: je síce pravda, že panenská blana sa môže poškodiť aj napr. pri športe, ale zas môže byť aj tak pevná, že sa nepoddá ani pri prvom až neviem koľkom milovaní, a niekedy ju dokonca treba odstrániť chirurgicky

blanche

ina, je mi jedno či si gynekologička..alebo ...no je fakt choré, že prejavy lásky, sexu..slasti..berieš ako nezdravé, nezdravý je Tvoj názor, chudáci Tvoji pacienti

jolanka

tak po prve, ked ta niekdo prstuje tak panna nie si,pannenska blana sa ti uz roztrhla, to ze ta boli to si asi nafuknuta vzduchom, tak sa uvolni aby vysiel von.