Pichanie v bruchu

Príspevok v téme: Pichanie v bruchu
denisa

Odkedy som sa liečila na Helicobactera, mam problemy s travenim a hlavne teraz, ked mi zacala skola. Rano mavam zvycajne riedku stolicu, aj 2 - 3x a stava sa mi, ze z nicoho nic ma zacne pichat po oboch stranach brucha, niekedy i zaludok, akokeby ma malo "roztrhnut". Poradte mi co s tym :(( Je to neprijemne :((

si_sa1999

Ahojte uz asi 5aj viac rokov ma picha vlavo v bruchu. Je to naozaj neznesitelna bolest..urcite raz za mesiac alebo dva..nemozem sa nadychnut poriadne... u doktorky dom bola ta ma poposielala na sono celeho brucha, a este tam ze mam vsetko v poriadku.. tento rok mam takmer 14 rokov avzdy to pride uplne necakane.. tam mi povedala na tom sone doktorka ze mam krivu chbticu a ze to mam mozno z toho ale ja naozaj neviem.napr. sedim pred televizorom a zacne to..idem so psom na prechadzku a tiez, utekam vonku a proste hocikedy..vsimla som si ze vzdy pritom tak cudne dycham..prosim poradte:( ak sa vam to tiez stalo niekedy a viete co stym..pichava ma vlavo pod rebrom niekedy tak strasne ze sa to proste neda vydrzat a rozplacem sa..ked mi nezistili co mi je doktori u ktorych som bola tak pozeram po nete..vzdy mi to tam akokeby trpne a potom pichne a poriadne!a potom dycham uplne slabucko lebo keby silnejsie tak zase a zase pichanie...ked sa potom snazim nadychnut viac tak bud to akurat prestava alebo to pokracuje..myslim ze vzdy pri tom mi ostane zima...dakujem velmi pekne..:)

Romi

Dobrý deň strašne ma picha pod prsiami a neviem čo to znamená? Ked si kýchnem alebo zakašlem sa mi nedá ani nadýchnuť poriadne..V noci som sa zobudila na bolesť potom to na kus prešlo a teraz zase..Prosím o radu

tonqa

mna strastne picha v bruchu pride to len na nejaky cas a potom to pomaly prejde je toakoby do mna pichali kopu injekcii neviem co s tym mam robit uz je to asi 4 alebo 5 den

jajkafr

cresida
okamžite bež na pohotovosť. 4. deň? si normálna? slepák môže prasknúť. Podľa toho čo popisuješ môže ísť o slepák, alebo o cystu na vaječníku. V každom prípade utekaj k lekárovi. Aj keď si v zahraničí neodkladnú zdravotnícku pomoc ti musia poskytnúť. Držím palčeky

cresida

ahojte, chcela by som sa spytat, ze mam podobne problemy, dva dni na lozku, bolesti v oblasti pupka, zvysena teplota, pocity na zvracanie. teraz je to uz 4.den a problem je, ze mam silne pichanie v pravom podbrusku, skoro az bolesti v stehne, mam obavy ze to je slepe crevo, neviete ako dlho to trva kym vas operuju? momentalne som v zahranici a nemozem prist domov.
dakujem