Zaujimava dieta

Príspevok v téme: Zaujimava dieta
nanus

Ake mate skusenosti s touto dietou?
Treba ju dodrziavat 2 tyzdne. Ja som dnes zacala.. dajte vediet, co a ako...

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

.Zoja.

Tesim sa Januliacik:) Ja som na 4 dni a ide to super, pekne som si to rozlozila, jem kazde 4 hodiny, pijem vela vody a uz su mi volnejsie aj nohavice:) Zacinam na priblizne takej vyske a vahe, ako ty na zaciatku - inak blahozelam k doterajsim uspechom:)Tiez smerujem k 60kg:) Pridala som si o jednu kavicku naviac, kedze mam teraz viac povinnosti, aby som nad tym nezaspala:)

januliacik

ahoj zoji, ja sa rada pridam...ale az od zajtra...dneska som uz jedla ine veci ktore nespadaju do zoznamu:o)

ja mam teraz takych 66,5-67,5 kg/172 cm...chcela by som schudnut na 60 kg..od noveho roka som schudla zo 73 kg a dalej sa mi vaha nejak nechce pohnut dole:o( tak uvidime po dietke

.Zoja.

dnes som zacala s touto dietou. prida sa niekto? trosku si ju musim obmenit, lebo nejem mesko, tak ho nahradim bud vajickami al. nejakym nizkotucnym syrom...inak mi plne vyhovuje. kavicku na ranajky pijem kazde rano (nizky tlak) a jest pravidelne 3porcie/den by som sa chcela naucit dlhodobo...jeden lekar - dietolog hovoril, ze sa to lahsie dodrzuje ako 5-6x denne mini porcie a ma s tym dobre skusenosti - odporuca sa tak stravovat...hm...uvidime. Popri tom sportujem (ak nestiham, aspon hodinka chodza). Potrebujem schudnut 10 kil, naj za 2-3 mesiace.

bebusyk

ahojte. ja som predsa len zacala a zajtra bude treti den. nieje to vobec strasne, (dokonca niesom az taka unavena ako inokedy) a to som cakala hroooozu. mam skor problem sa tak nalievat tekutinou. a chcela som este info. ak si dam kavu(bez dochucovania) aj poobede nieco narusim?

Swaygirl

par sprav nizsie mas napisany ten moj rozpis..ja som paradajky dala het taky bo mi uz po tydnu lezu na mozog a nemozem ich do ust vobec dat..ja to nahradzam hocijakou zeleninou ale vacsinou cervenou paprikou..teraz dva tydny necvicim bo som chora..tak to ani tak presne nedrzim..ale inak do posilky xodim trikrat do tydne a plus sa snazim kazdy den na stacionarny bicykel aspon tych 30minut ale to nie vzdy sa k tomu dokopem:Pmam 18..

bambulka489

swaygirl ako to teda drzis ty? ja to chcem drzat opat ale mne nevyhovuje ta vecera ja by som najradsej nejedla vobec alebo ak tak maximalne ovocie alebo zeleninu lebo ja chodim domov dost neskoro a necem uz jest ak sa ti da napis presne ako to drzis ked pises ze mas viac ovocia a ja nemozem paradajky cim ich mam nahradit aj cvicis popri tom a kolko mas rokov ak sa mozem opytat

Swaygirl

ano ano..gastroendokrinolog...je to rodinny priatel aj lekar..no maso samo kuracie..ale mamca mi ho robi ako cinu..cize dost pikantne..salat...to je jedno hocijaka zelenina..a jem aj strukoviny..a tych zemiakov..no co ja viem..kolko sa do mna zmesti:D:D:Da nejedavam normalne...ale dakedy si kupime s maminou hotove krokety a tie dame do truby urobit bez oleja.. a ece doktor povedal ze to nevadi.ze sa to moze drzat kym idu kila dole..poviem ti takto..mas jedno kedy zacnes.nemusis ani cakat do pondelka...daj si prvy den napr ze streda a prepis si tie dni v rozpise..dolezite je nezllozit sa ten prvy den.zatnut zuby..a ked rano postavis na vahu tak budes stastna zesi nezlavila..ja ked mavam chute ...sem tam..tak sa aj opcas dna postavim na vahu a ked vidim ze klesne..tak ani za nic nedam do ust nic ine...:Pta vaha pomaha..a treba vela pit..bo pak sa aj lepsie precistis..

bebusyk

aaaaaaaaa este som zabudla. neviem ci je spravne, drzat tvoju dietu 3tyzdne. po dvoch vraj treba aspon tyzden pauzu. ostat v tom tempe a lahkosti, ale poobmienat stravu. toto ti pravdepodobne sposobuje to, ze zacnes mat problem s travenim. to by som celkom nepodcenovala. ale ked si to konzultovala s lekarom(na gastro?) tak ten by mal vediet ci to je alebo nieje vhodne. tak drzim palceky a zhadzuj. som zvedava ako to vydrzi mne. dnes som si kupila novu vahu, tak budem mat kontrolu. az sa bojim. pa

bebusyk

tak som dnes nezacala, a nebola som ani u lekara. moja dcera potrebovala doprovod k lekarke, tak som neporiesila vobec nic pre seba. ale uz sa citim lepsie, tak zacnem zajtra. ta tvoja dieta ani nevyzera tak strasidelne. uz som bola aj na horsiej. co mi vadi na dietach, je to ze skoro v ziadnej(okrem tukozrutskej) nieje polievka. no a co sa rozumie pod salatom co tam mas? "Swaygirl" je jedno, ci je ovocny alebo zo zeleniny. ak zelenina tak aka? moze byt kapusta? a ake mnozstvo? a masicko ake? moze byt aj bravcove, ci len dietne hovadzie, morcacie a kuracie .....? na vode? na pare? alebo klasika, a od oka a hotovo. a stvrtok na veceru, kolko zamiaky a uhorky?

Swaygirl

bola v jednom casopise podla nejakej panej a bola tam trocha obmenena..
Pondelok-R-caj
O-rozok,vajce,paradajky
V-maso,salat
Utorok-R-rozok
O-maso,salat
V-jogurt nizkotucny s ananasom
Streda-R-2jablka
O-tuniak bez oleja,rozok,salat
V-10dkg sunky,paradajky
Stvrtok-R-rozok
O-maso,salat
V-zemiaky,uhorky
Piatok-R-grapefruit
O-tuniak,rozok,salat
V-ja osobne si davam len ovocie..ale je tam k tommu aj sunka
Sobota-R-2kiwi
O-rozok,vajce,paradajky
V-maso,salat
Nedela-R-rozok
O-maso,salat
V-rozok,ovocie
co sa tyka zlozenia zevraj to to ok..lebo to ma vsetky ziviny..myslim ze ta dieta ma jedinu nevyhodu..coz v podstate neni nevyhoda..podla tohoako to kto bere...ked som ju totiz drzala viacej ako 3tydny vkuse..tak mi uz jednoducho urcite jedla zle travi..napriklad uz nejedavam cestoviny..ani ryzu..ale doktor povedal,ze to nevadi,ze jedavam aspon lahke,dobre travitelne veci..postupom casu ale mozem potvrdit,sa strati aj chut na cokoladu..ani zmrzlina mi uz nechuti..a to ja som oooooooobrovsky cokoholik..resp.bola som:D