Zaujimava dieta

Príspevok v téme: Zaujimava dieta
nanus

Ake mate skusenosti s touto dietou?
Treba ju dodrziavat 2 tyzdne. Ja som dnes zacala.. dajte vediet, co a ako...

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

bebusyk

dakujem, "Swaygirl" si zlata, ze si ma podporila. chcela som zacat zajtra, ale nejak sa necitim zdravotne dobre. vyskusala som uz fakt dost diet a kazda bola na nieco dobra. aaaale ak sa pohla rucicka na vahe smerom dole, tak po diete to slo spat nahor a niekedy aj viac. ked sa nebudem citit pod psa aj rano ked vstanem, tak s nou (s dietou) zacnem. ale ak to bude zle tak asi sa budem musiet vybrat k lekarke a dieta bude musiet pockat. je mi to luto, lebo sa mi ohlasila aj "bambulka489". zajtra zacina. to ma pumpuje, aby som skusila. tak ak uvidime. dam vediet. a ako si si tu dietu ty upravila? alebo kto?

bebusyk

dakujem, "Swaygirl" si zlata, ze si ma podporila. chcela som zacat zajtra, ale nejak sa necitim zdravotne dobre. vyskusala som uz fakt dost diet a kazda bola na nieco dobra. aaaale ak sa pohla rucicka na vahe smerom dole, tak po diete to slo spat nahor a niekedy aj viac. ked sa nebudem citit pod psa aj rano ked vstanem, tak s nou (s dietou) zacnem. ale ak to bude zle tak asi sa budem musiet vybrat k lekarke a dieta bude musiet pockat. je mi to luto, lebo sa mi ohlasila aj "bambulka489". zajtra zacina. to ma pumpuje, aby som skusila. tak ak uvidime. dam vediet. a ako si si tu dietu ty upravila? alebo kto?

Swaygirl

bebusyk..ja mam dneska piatky den..cize piatok..drzim to v troska inom zlozeni..ece troska drastckejsom..ale mne vyhovuje,pretoze je tam viacej ovocia..za prve tri dni zliezlo 1.4kg..idem sa zas vazit zitra tak uvidim:Pono to xce len zacat a ked vydrzis prvy tyden pak to uz pojde samo a ani chute lakat nebudu..

bebusyk

--------------- H A L O !!!---------------
--------------- H A L O !!!---------------
--------------- H A L O !!!---------------
--------------- H A L O !!!---------------
--------------- H A L O !!!---------------
--------------- H A L O !!!---------------

bebusyk

ahojte, ja tu chodim a cakam, a nikto tu nic nepise. chcela som sa k vam pridat, ale asi ste na icq a ja ho doma nemam. skoda, ze neviem ako sa vam podarilo vase snazenie a ci budete pokracovat. alebo ste hodili flintu do zita. ak nahodou zacnete a mate chut ma prijat medzi seba, bola by som rada. neviem sa striast kg co som nabrala pocas tehotenstva a priberam dalej. chcem s tym nieco spravit, ale som slaboch a nemam pevnu volu. potrebujem, aby ma niekto do toho dokopal a takto sama to asi nezvladnem. uz som skusala vselijake dia-kusky a nic nepomohlo. tak by som rada skusila aj toto. mozno som nasla "strielajucu motyku" ohlaste sa mi prosiiiiim. heslo: nechcem aby mi bola truhla mala.

hora

ahoj bambulka ten ocot je humus ja si ho davam tak 2 polievkove lyzice a davam si ho do caju nieje to potam az tak strasne
vecer by si mala jest pretoze tato dieta je zalozena na tom ze v tele sa uskutocni zmena latkovek vymeny ja som to riesila tak ze dom si dala polovicnu porciu...pa

bambulka489

HORA AKO A KOLKO SI TI PILA TOHO OCTU LEBO PODLA MNA JE TO PORIADNY HUMUS A AKO SI TO TY PAPALA VSETKO AJ SI VECERELA LEBO JA SOM SA BAB UZ PYTALA LEBO JA CHODIM DOMOV Z PRACE DOSST NESKORO A NEVIEM CI JE UZ ROZUMNE POTOM JEST AK BY SA TI DALO NAPIS MI PROSIM TA DAKUJEM

inuška

Čaute baby, ako sa držíte? Celkom to ide, dnes je len 3.deň, normálne sa teším na obed. Ozaj ten ocot, ja si ho dávam do šalátu. Tak držme sa.