stratena....sama v sebe...bojim sa co dalej---PLS HELP

Príspevok v téme: stratena....sama v sebe...bojim sa co dalej---PLS HELP
lujziana

oj baby...ja mam taky problem...ale ide o to ze ja milujem mojho priatela a on to vie, robi v zahranici a je velmi vernej povahy ,on na ine baby ani nemysli je mnou dost opantany a na mna priputany...ale co sa tyka mna tak ja ho sice mam rada, ale mame noveho suseda a strasne mi imponuje,neviem preco...a mali sme so spoluziakmi cez vikend aj jednu taku akciu a on tam bol a sedela som mu na nohach a cez noc spala pri nom pritulena...zrobila som nieco zlee???ale ani som ho nepobozkala nic....neviem akosi nas to k sebe taha ...cudne to je....pritom som si este pred tou akciou bola ista ze mojho priatela milujem...uz som si neni taka na stopro ista....som zufala ze co...on ma ma strasne rad ale sa mi zda ze v poslednom case neni az taky mily cez mail a menej mi pise..ta ktovie ci sa aj unho daco nedeje tak som sa na to opytala a on ze vsetko je ako vzdy ze sa nemam bat...som bezradna a neviem jak dalej...teraz ma prist okremtoho domov

lujziana

och okipo dakujem ti velmi pekne...ale pocuj ked som nad tym s odstupom casu rozmyslala prisla som zasa k zaveru ze milujem mojho priatela...a to cez ten vikend bolo asi to ze som bola pripita a chybalo mi ludske teplo----ale podviest ani pobozkat ineho chlapa by som nedokazala....

nataska

zide z oci zide z mysle, je to pravda pravduca. ak svojho priatela naozaj milujes, urob vsetko preto abyste boli spolu,, myslim tym bud nech sa vrati domov alebo chod ty za nim. viem co hovorim, ak ta pritahuje sused a nebudes so svojim priatelom, tak nakoniec podlahnes susedovi. zamilujes sa doneho. tvoj chlapec pride domov, bude to ok medzi vami, no len co odide, zas budes na tom istom. drzim palce a ozvi sa

lujziana

dakujem okipo...asi budes mat pravdu ze mi asi fakt to ludske teplo chyba...moj priatel je fakt zlaty clovek len skoda ze siel docasne robit do zahranicia..no pravidelne sa vracia...taze tak...bud prekoname toto obdobie alebo tuto velku skusku nezvladneme...su len dve moznosti na vyber...ale aj tak dakujem pekne za radu

okipo

Najlepie by asi bolo keby si sa snim porospravala o tom ci ten vstah na dialku ma neaky zmisel a povedat mu ze ho potrebujes pri sebe.preto pocitujes tu potrebu mat niekoho pri sebe,preto si ani v ten vecer nespravila nic, len si proste potrebovala obiat a citit teplo niekoho ineho. Ak ti ozaj na tvojom priatelovi zalezi tak vprvom rade potrebuje pociti dvoreru a nie si vyhadzovat na oci take veci ze neise dost casto a ... Ak ho mas ozaj rada tak BOJUJ!