bolesti hlavy-magneticka rezonancia , CT?????

wewewe

aj ja som mavala caste bolesti hlavy najprv ma poslal ku krcnemu potom ocnemu,na eeg,neurologovi a tak do kola nic mi samozrejme nezistili.potom mi neurologicka povedala aby som pila castejsie kavu,dodrziavala poriadne pitny rezim rano ranajkovala a nerozculovala sa,posluchla som ju a teraz je to uz lepsie az tak casto ma neboli.

Sashique

ja trpim migrenami od 6-tich rokov. bola som uz vsade. moja obvodna lekarka ma poslala na vsetky odborne vysetrenia ale najvacsi doraz kladla na ocne.po znamosti mi mama vybavila neurologicku v BA. ta ma zase poslala na tu magneticku resonanciu ale podla vysledkov zistili len miernu vychylku oproti normalu.kazali mi vsak upravit jedalnicek a zvyky,pretoze diagnoza bola MIGRENA. neviem presny nazov musela by som najst kopiu lekarskej spravy.. nie je to nic prijemne,ale uz si viem ustrazit, i to kedy ma to znova prepadne.sleduj svoje telo a zdravie.. dufam,ze to u teba nebude nic vazne.. drzim palce:)

roman25

PRED 6 MESIACMI SOM MAL SILNU JEDNORAZOVU BOLEST LAVEJ STRANY HLAVY, A ODVTEDY MA BOLI KAZDY DEN,A AJ LAV. OKO, AKOBY SOM TO MAL STRPNUTE,BOL SOM UZ NA RTG, EEG, CTE, NO LEKARI NIC NENASLI, ESTE IDEM NA MR. MAM Z TOHO ZLI POPCIT

foxa

Aj mna boli hlava a mam bolest za ocami bola som na neurologii ocnom CT MR no vsetko je ok bolest trva tak sa drz Klara