ockovanie proti RAKOVINE KRCKA MATERNICE ...................

micka

neplati sa to naraz 15 000.
ale po 5000 sk.
lebo 3 krat ta musi zaockovat ,ale to ti dr.vysvetli lepsie nez ja :)

neboj :) bude to v pohode...a nicoho sa nemusis bat.

micka

ak si este nebola u gynek.najprv ti spravi prehliadku.
aj sa ta spita ci si uz mala poh.styk odpovedz pravdu ze mala.

potom ti predpise recept a pojdes si vybrat inekciu stoji 5000 sk zaockuje ta.

a o 2 mesiace dalsiu,a za 4 dalsiu tak nejak :)uz neviem presne.

aj ja som zaockovana,a mala som uz viac sex.partnerov.

a neboj sa dr.nic nepovie tvojej mame .
povedal by ak by si mala 14 rokov.
urcite nie teraz.

damian

Zabezpec si denny prijem kyseliny listovej z potravin a budes mat celozivotne zaockovanie nielen proti rakovine krku maternice. Co nechapes, ze na ludoch zarabaju farmaceuticke giganty miliardove sumy???!!!

dakujem micka!

DAKUJEM TI VELMI PEKNE..ALE KED MAMINA MA CHCE DAT ZAOCKOVAT..TO JE VPOHODE??ON JEJ AJ TAK NIC NEPOVIE ZE SOM UZ MALA POHLAVNY STIK??LEN MA PROSTE ZAOCKUJE?? :) TO SI MA POTESILA STAAASNE MOC DAKUJEM A UKLUDNILA SI MA VELMI!

RNG

Z mojich znamych, ti co maju velmi dobre poistky, su kazdu chvilu rezani a vylepsovani lekarmi, az ich to dorazi.
Kazdu chvilu su na CT scaneroch a nuklearnych magnetickych scaneroch a tam im uz nieco "podozrive" na co "treba urobit pre istotu aspon sondu"...."ved Vas to nebude nic stat, to vsetko Vam hradi poistovna", a "aby som mal ciste svedonie, tak by som Vam to odporucal", "nenesie to ziadne riziko"...

damian

Nie, moja zlata, je to naopak, kto nema peniaze, ma stastie, ze sa neda zockovat. Je to zbytocna chemia, zbytocne svinstvo, ktore narusa organizmus a imunitny system, presne tak, ako ockovanie proti chripke.

damian

LUDIA, SPAMATAJTE SA!!! JA SOM SI UZ DAVNO NAJIVNE MYSLEL, ZE MUDRI LUDIA TV NEPOZERAJU A NEVERIA, CO TAM KVAKAJU ZA SPROSTOSTI. TOHO LEKARA, CO TI POVEDAL O TOM OCKOVANI, BY TREBALO ZAOCKOVAT TIEZ. JE TO PODVOD, NA KTOROM FARMACEUTICKY GIGANT, KTORY TO PRETLACA, ZARABA NIE MILIONY, ALE MILIARDY. CHODTE PO INTERNETE, LUDIA A CITAJTE!