Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trichomoniaza

Ivka 1

Trichomonáza sa prenáša prevažne kontaktom slizníc pri pohlavnom styku. Kontaktné infekcie, napr. pri spoločnom používaní uterákov, na toalete alebo pri návšteve sauny, sú tiež možné, avšak oveľa zriedkavejšie. Infekcia análnym stykom je v podstate nemožná, pretože pôvodca sa nemôže v čreve rozmnožovať.

skrupinka

panča ja som nemala takýto výtok, resp. opisovane ťažkosti a keďže ani iného partnera, tak neviem čo si mám myslieť a môj partner nepriznáva žiadny iný pomer...chápeš, že to nieje len fyzická záležitosť, môže sa to chytiť aj v saune, keďže často je navštevujeme?

panča

skrupinka -velmi lahko,nechranenymstykom s nakazenou osobou.tricho spoznas podla silneho vytoku sfarbeneho do zelena

RNG

Entizol(metronidazole) je spravny synteticky vyber, zalezi od davok, nakolko je ucinny.
Trichonoma je jednobunkovy parazit, bicikovec, prvok.
Az 25 percent obyvatelov USA ma nejake parazity v tele, niektori parazitologovia maju este vyssie odhady a nakaza Trichonoma vaginitis je zodpovedna za vyse 8 milionov pripadov v USA a az 160 milionov na celom svete.
Na fore som odporucal protiparazitnu zmes dr Huldy Clark, ktora adresuje aj tieto nakazy.
Prenos sa sice v literature spomina len pohlavny, ale nie je to urcite, lebo tento prvok vie prezit aj mimo tela urcity cas, takze moznost prenosu je iste aj ina.

skrupinka

Ja som ani nevedela, že môžem mať trichomoniazu, len by som sa chcela spytať,ako sa dá prísť k takejto chorobe...vieš o tom niečo?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trichomoniaza - Fórum - ZDRAVIE.sk