ESCAPELLE, rychlo kuknite

bejka

Ahojte dievcence, ja tiez nemam dobru skusenost s escapelle, s priatelom sme chodili spolu 7 rokov a teraz v auguste sa nam pretrhol kondom, escapelle som uzila do 7 hodin a aj tak som otehotnela. Zial mala som vtedy aj plodne dni, ale nejak sme to prezili a uz sme aj manzelia a z babatka sa tesime. Zda sa mi,ze postinor bol spolahlivejsi.

maja32

Baby, zaujimalo by ma, co znamena presne rozhadze cyklus? Mne po uziti tabletky bolo hrozne hrozne zle, ale po tyzdni som dostala svoj normalny menzes. Dalsie krvacanie dalsi mesiac vsak meskalo asi 10 dni, trvalo 1 den (mavam pravidelne, 2 dni) a bolo velmi intenzivne. Zhruba za 2 tyzdne prislo opat, a trvalo 3 dni. Necitila som pred tym ale moje predmenstruacne pocity (nemavam silne, ale nieco citim), proste to len doslo a znova dost intenzivne. Ak to mam pocitat za normalnu menstruaciu, tak mi zase asi tyzden meska. Moze byt prave toto spominane rozhadzanie menstruacie?

wiktoria

zuzula90:no tak uz som si aj tehot. test spravila a vysiel mi negativy takze uz len cakat ale normalne rozmyslam ze pojdem na vyvolavacku

zuzula90

wiktoria..ja mam presne taky problem co ty..dala som si tabletocku,potom som doslata menzes..a teraz zase nic..a presne mam rozhaczany menstruacny cyklus.,koli tabletka roacutane,tak je to dost blbe

wiktoria

ahojte baby ... dostalie ste este len prve kramy po uziti???
lebo ja som prve dostala skoro hned a teraz cakam uz skoro 50 dni a zacina ma to desit ... mohlo mi to az tak rozhadzat cyklus ktory som aj beztak mala nepravidelny(a dost nepravidelny)

kikakkk8

lianka .. no uz som pokojnejsia dostala som akurat menstruaciu...tak dufam ze je to uz za mnou :) takze tabletka zabrala

lianka

kikusa..ano suvisi to s tou tabletkou,aj ja som mala krvacania a spinenie krvave...po par dnoch to prejde nebojkaj ;o)

kikakkk8

ahoj ja mam 17 a vzala som ju tuto sobotu ale mam od vtedy tazkosti suviasiace s tymi neziaducimi ucinkami ... cize krvacanie spinanie atd a tiez bolesti a menstruaciu som este nedostala tak cakam dufam ze problemy odidu a ze M dostanem ... ale ak si po nechranenom pohlavnom styku tak by si ju mala vziat co najskor ja som ju vzala do dvoch hodin a tie tazkosti co mam tak si niesom ista ci to suvisi s tou tabletkou ale myslim si ze ano ...