totalne ziarlivost

ramirka

ani moj priatel nie je ziarlivy ...skoro vobec teda ak nie nahodou vobec...a niekedy ma to az mrzi:)) ale mam na mysli len taku malu ziarlivost keby aspon prejavil sem tam...

sebavedomie

Aj podľa mňa je to o sebavedomí. Ak žiarlite, tým vlastne dávate najavo, že si myslíte, že hociktorá iná baba je lepšia ako vy a ten váš s ňou bude radšej ako s vami. Takže sa snažte dobre vyzerať, nájsť si koníčky, ktoré Vás budú baviť a pri ktorých nebudete mať čas riešiť, či ten váš išiel naozaj na futbal s kamošmi, alebo má nejakú bokovku. Keď budete sami sebou, sebavedomé a budete sa cítiť fajn a budete cítiť záujem iných mužov o Vás, tak si na žiarlivosť ani nespomeniete. Mne keby môj frajer neveril a žiarlil by na každú blbosť, tak by som ho napriek veľkej láske k nemu, opustila. Tak sa predsa nedá žiť, to je ako žiť vo väzení, nemôcť nikam chodiť a nemôcť robiť veci , ktoré mám rada. A na záver, ak chcem byť verná tak ma môže baliť aj majster sveta a nepohne to so mnou a ak chcem byť neverná, tak proste budem. ŽIadne zákazy nepomôžu.

klarka12.

baby a co tak si zacat viac verit? vsetko to vychadza z neistoty v seba. vas partner s vami asi pre nieco je- prave s VAMI! a tym padom ste pre neho lepsie ako nejaka druha, takze viac si verte, budte sebavedomejsie a pojde to. good luck:)

meForMe

Mala som kedysi ten isty problem ako ty..potom som nejako stalo ze som ho podviedla (nevyspala som sa s nim) a od tej chvile by som mu dovolila vsetko..ale..uz spolu niesme,lebo ta myslienka co som spravila ma tak zozierala,ze nez aby som mu to povedala, rozisla som sa s nim..nemohla som sa mu pozriet pomaly uz ani do oci..

alzbee

Baby radit vam, ze aby ste si uvedomili, ze svojich partnerov skor, ci neskor tymto spravanim stratite, je asi zbytocne, ze?...mna nenapada nic ine, len vam poradit, aby ste naozaj navstivili psychologa..a ten by vas mozno odporucil aj ku psychiatrovi. Lebo same si uvedmujete, ze to uz nezvladate, nicite si tym zivot, chcete s tym nieco robit! a uz len to, ze sa chcete tej ziarlivosti zbavit je prvy krok k uspesnej liecbe:)) v dnesnej dobe je toooolko psychickych problemov, poruch, ze clovek by sa az cudoval a chorobna ziarlivost je jednou z nich. Vsetko sa da liecit, len treba chciet. budem vam drzat palce a hlavne si uvedomte, ze naozaj to nakoniec vas vztah znici a predpokladam, ze to nechcete...

satanik

No teda baby, akoby ste pisali o mne. Najhorsie je, ze sa to neda ovladat, su to neskutocne nervy a horsie akoby ma rezali. Ja mojmu priatelovi verim, viem ze by ma nepodviedol, ale je to vo mne. Stale mam v hlave co ak tam bude nejaka...co ak stretne nahodou...co ked sa mu nejaka prihovori abo usmeje. Z toho dostavam vnutorny nepokoj a neviem co so sebou. Ale musim sa priznat, moj priatel je taky isty ziarlivec. Dokonca este horsi chvilkami. Ide o to, ze sa toho chcem zbavit pre moj dusevny pokoj lebo ma to ubija a dusi :( ...ale neviem ako