pozrite sa,nieco mi poradte,please

mimi.a

no ja som hned za prvu pisomku zo SJ na strednej dostala 5-5-4... a dostala som rovno upomienku.. skoro som sa z toho zrutila.. ja, jednotkarka... no a rodicia ma este museli ukludnovat, ze ved to nic... A aj ucitelka sama ked videla moje ostatne znamky skonstatovala, ze sa asi pomylila:)) Neboj, ved si ju opravis. Dnes chvilu vydrzis a na najblizsiu hodinu sa nabifli a prihlas. A mama bude mat po zamienke.

neskrotna

no do prvej na strednu..prave preto ze takto zacinam,,z trojkou..a vcera ma pred sestrou vychvalovala,ze si ma brat zomna priklad,...len som bola ticho..a ano bude hustiti do vecere,nezavru sa jej usta,na kazdu vec bude pripomienka..jezisi nemozem take nieco zniest

mimi.a

jezisi na co to robis?? Co ta doma zabiju za trojku?? Toto som nerobila nikdy a aj synovi som povedala, ze nech dostane hocico, len nech mi to povie sam. Ale on je taky maly flegmos. Ked doniesol v 2. tiede 5 z matematiky, tak mi povedal, ze "nezadarilo sa". Doteraz sa na tom smejeme cela rodina:)) Tak jednoducho povedz, ze si zabudla... hlavu ti neodtrhne... drzim palce. A do ktorej triedy vlastne chodis?