Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ona skuli

sony

Najlepšie urobíš, ak si to nebudeš všímať a vôbec jej to nebudeš pripomínať. A ak by neškúlila, tak by to už nebola ona. Nikto nie je dokonalý ani bez chyby, sú len tý ktorý vedia tieto chyby skryť lepšie alebo horšie a preto je jeden trochu krajší a iný menej.

eye

ale ver tomu, ze este stale ten problem je...mna nechce napr doktorka poslat na operaciu lebo mam nestale skulenie, raz mi zabieha inokedy nie

očko 1

nemyslí si,že v 21. storočí je ešte problém so škúlením, ja som bola operovaná na škúenie v 7 rokoch a potom v 16-tich, Je to taký malý zákrok,nehovorím,že bezbolestný, ale pomohol,nech beží za oľiarom a ten jej omôže,

madd

no asi je pravda, ze laska hory prenasa:) len ked ona je z toho tak smutna, niekedy jej ubieha len trochu niekedy dost a inokedy zase vobec, ked jej hovorim ze ved to nie je najdolezitejsie tak to berie len tak ze keci keci....

denka33

aj mojmu priatelovi zabieha obcas troska ocko, a vobec mi to nevadi. mam ho velmi rada on ma ma rad tiez a to je podstatne, som s nim stastna ako nikdy v zivote: )

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ona skuli - Fórum - ZDRAVIE.sk