z pesimistu ..optimista....?ako?

Príspevok v téme: z pesimistu ..optimista....?ako?
alis888

Mam taky problem zacinam byt zakomprexovana sama v sebe!vela ludi mi hovori ze ja mam vsetko co chcem ...ze mam beztatostny zivot..a nechapu preco ja nedokazem byt v pohode ked nemam problem tak si nieco najdem a tym sa trapim .(typu ako ze sa bojim rakoviny krcka maternice0 a to mam len 14 rockov...a mam dost take ze ,,kompelxy,, ze este som z nikym nechodila ...potom sa zasa trapim ze mama moc male prsia (jednotky ,pozno jeden a pol)....potom zase ze mam ktratke nohy a takto to ide staale dookola proste stale mam nejaky problem..nedokazem sa tesit zo zivota..len malo kedy...a neviem si uz pomoct ako sa mam zacat usievat a brat zivot optimisticky?...prosim pomoc ...stracam sa saba v sebe.PS: ja sa milujem ...mam sa rada...mam sa na pozadi v mobile aj v PC

eye

:D toto mi pripomina mna presne ako si opisala, hovoria mi ze mi nic nechyba ale ja som stale nespokojna so sebou, raz mam to potom zas hento, tiez sa mam rada, mam svoje fotky aj na pozadi v PC aj na stole v izbe...v penazenke:D
ale som nespokojna vacsinou, su aj dni, ked si hovorim ako je to vsetko so mnou super a tak, ale potom zasa, mam suche vlasy, mam tucne lica atd...ale to je asi tym prehnanym perfekcionizmom, ja chcem byt dokonala to je tym, neznesiem ked sa zle zobudim a nepaci sa mi ako vyzeram a potom sa nad tym trapim (take blbe malichernosti, ludia sa mozu smiat) ale je to problem uz len preto, ze sa tym trapime a sme z toho smutne, je to nieco v psychike co treba mozno napravit...
a to ze mas male prsia sa netrap si vo vyvine, cim dalej to bude lepsie a chalan tiez bude...len si pockaj oplati sa, ja som mala svojho prveho v 19ich (teraz mam 20 a prsia mi stale rastu:D) a tym ze som ho mala (mozno pre niekoho) v takomto veku nie je ze by som bola skareda alebo vadna (mozem povedat, ze som pekna, aj zeny mi to hovoria:D) ale som si pockala...
Neoplati sa chodit s niekym bez toho aby si k nemu nieco citila len preto, ze ostatne baaaby uz chalana mali uz sa bozkavali atd....niektore si aj vymyslaju aby boli zaujimave, urcite o nic neprichadzas, dokonca som tu niekde na fore citala, ze niektore zeny su panny aj do svojej 30ky a muzi si ich vazia za to...
takze bez komplexov a rano ked sa zobudis si povedz, aky je dnes ale pekny den:))))