myom, cysta

dada

Ahoj tajana, mne zistili myom na marenici, asi pred rokom, vyhladala som bylinkara, kt. mi specialne miesa caj na myom, po 3 mesiacoch sa mi myom zmensil...pijem ho aj nadalej, som Z TN a mozem Ti ak by si chcela zabezpecit...

tajana

ja som bola tiež v piatok na kontrole u gynekológa,po pol roku,na sone, myomy a cysta sa nezmenily, hovorily sme aj o Indonale, povedal, že je to výživový doplnok, ktorý podľa neho nepomôže, takže aj ja idem na operáciu, predtým ale ešte musím absolvovať ultrazvukové vyšetrenie, takže nič dobré

dada

beriem Indonal uz 2 mesiace dnes som bola na kontrole a myom na maternici sa mi zväčšil takže ma asi caka operacia .takže si o Indonale myslim svoje-je to iba podfuk.ale aj tak vam vsetkym držim palce možno niekomu pomôže

eva vengrinová

dobrý deň, chcela by som poprosiť či by mi niekto nevedel poradiť na hrtane som si našla hrču lekár na krčnom mi povedal že je to mediálna cysta nikde neviem nájsť ako by som proti nej zabojovala okrem toho že by mi ju museli vyoperovať lebo nerada by som si dávala rezať hrdlo ak niekto niečo o tom vie nech sa mi ozve ďakujem Eva z Martina

radka

V současné době probíhají na www.bady.cz akce v podobě 2 ks za cenu 1 ks na některé přírodní produkty z Číny.Stačí navštívit tyto stránky a jen si vybrat.

marfuška

Katka,byt Tebou asi by som ten Indonal vyskúšala.Aspon 2-3 mesačnú kúru a uvidíš čo to spraví.Aj ja som mala občas cystu,ale vždy sa nejako sama vstrebala.Držím Ti palce.

radka

Podívej se na www.bady.cz - léčba - cysty na vaječníku.Také jsem jí měla a hrozila mi operace.Cysta po léčbě zmizela a dokonce jsem neměla ani srůsty.Je to léčba cca 5 měsíců,ale stojí za to.Vše se dá zakoupit v SKK a zaslat na Slovensko.Budeš-li něco potřebovat vědět,tak mi napiš.

katka555

Ahojte, vidim, ze je tu debata o Indonale, rada by som sa tiez o tom dozvedela viac, kedze mam tiez problem s cystou na vajecniku. V januari som mala operaciu, laparo, kde mi odstranili cystu a o tri mesiace sa objavila dalsia, teraz uz 5 mesiacov nerastie, ale gynekolog ma chce znova operovat s tym, ze mi da von vajecnik. Ja sa toho bojim a nechcem prist o vajecnik, ked som este nemala babo. Napiste, ci Indonal naozaj pomaha, alebo je to len taka preventivka.
Dakujem a drzim palce! pekny den.