Antikoncepcia a krvacanie pocas uzivania

Príspevok v téme: Antikoncepcia a krvacanie pocas uzivania
bosorka007

Za posledne dva roky som si tri krat nechala predpisat antikoncepciu.A vzdy to po 4 mesiacoch vzdam,pretoze kazdy mesiac po priblizne 10,11 tabletke nastanu bolesti v podbrusku a krvavy vytok, co trva az do konca balenia,takze daky pohlav styk neprichadza do uvahy. Skusila som Diane, Chloe,ale stale rovnaky priebeh. Kedysi som ale takyto problem nemala. POdla gynekologicky som zdrava. Ma niekto podobny problem?

Nenuss

Dobrý deň začala som brať prvý krát hormonálnu antiku 1 tabletku som užila ako mi začal menzes užívam už 12 tabletku a krvácanie neprestalo poprosím radu ďakujem

Nenuss

Dobrý deň začala som brať prvý krát hormonálnu antiku 1 tabletku som užila ako mi začal menzes užívam už 12 tabletku a krvácanie neprestalo poprosím radu ďakujem

Julka18

Ahojte mám jednu otázku. HAK beriem prvý krát od začiatku menstruacie, ktorá už pretrváva 2 týždne - ževraj je to normálne pri prvých troch mesiacoch užívania. Je to slaba menštruácia skôr ako spinenie. Doktorka mi povedala, že pri spineni môže byť znizena účinnosť tabletiek. Chcem sa opýtať keď som mala s priateľom pohlavný styk môžem byť tehotná?

Adi22

Ahojte, chcem sa spytat, beriem antikoncepciu a znova sa mi vratili krami, ale stale ju beriem a s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk a dal to do mna. Teraz mam z toho take zmiesane pocity, ze co ak budem tehotna....poradte holky :)

macik2709

Ahojte mám podobný problem pred dvomi tyzdnami som mala menzes aj som uzivala antiku a ten druhy tyzden som mala pauzu ale menzes som nemala.minulu nedelu sme mali nechraneny styk a chcem vediet ci mozem byt tehotna.dakujem

macik2709

Ahojte mám podobný problem pred dvomi tyzdnami som mala menzes aj som uzivala antiku a ten druhy tyzden som mala pauzu ale menzes som nemala.minulu nedelu sme mali nechraneny styk a chcem vediet ci mozem byt tehotna.dakujem

mary868888

dobry den,chcem sa opytat aj ja,uzivam hak uz asi pol roka a viac,a teraz prvy x uprostred uzivania hak,som dostala menstruaciu,mam ju uz tri dni a boli ma brucho,normalne kramy mam dostat o tyzden aj nieco,vie nieco ze preco?nemozem byt tehotna??nerozumiem.dakujem

mima19974

Ahojte dievčatá...
Rada by som sa opýtala či ste už niektorá užívali Angilettu. Mám pri nej podobné príznaky ako už boli spomínané (bolesti podbruška a krvavý výtok). Ak s ňou máte nejaké skúsenosti,tak by som bola rada,ak by ste mi napísali,pretože som ju začala prvýkrát užívať na začiatku tohto mesiaca a teraz (o 3 dni) by som mala mať pauzu. Lenže mám obavy z toho výtoku. Za odpovede ďakujem :)

adelina100

Prosim vad ccela by som sa opytat. Zacala som uzivat HAK a po dvoxh tyzdnoch som zacala krvacat.nie moc... citala som ze to moze byt...jalen ze ci mozme mat pocas toho pohlavny styk a ci som chranena ked berem HAK pravidelne.dakujem za odpoved dufam ze pride

pe84

aj ja som toto mavala, vzdy som musela na chvilu prerusit, nejaky cas to bolo v pohode a potom zase, suhlasim, ze asi nie sme typy na antikoncepciu :), teraz po dvoch detoch sa zase chystam si dat nejaku predpisat, tak uvidim ako to bude...