Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tlak na hrudníku

Príspevok v téme: tlak na hrudníku
monasax

už druhý večer mám taký nepríjemný pocit na hrudníku -tlak. Doktorka ma lieči na zápal hrdla a užívam antibiotiká Azatril.Bolesť hrdla ma prešla, no v jednom uchu mám už druhý den zaľahnuté, a este stále kašlem. Čo može spôsobovať ten tlak na hrudník -pociťujem to najmä večer a pred spaním.

kajmel

Zdravim Vas,neviem co to je ale mam taky cudny pocit v hrudniku a aj do lavej ruky mi to prechadza...Citam ze su to priznaky infarktu.Preboha ale ja mam 20 rokov!!!!!!!!!Je to vobec mozne?co to sposobuje,co to je?poradte mi prosim
piste mi na johnisko@centrum.sk dakujem

kajmel

Zdravim Vas,neviem co to je ale mam taky cudny pocit v hrudniku a aj do lavej ruky mi to prechadza...Citam ze su to priznaky infarktu.Preboha ale ja mam 20 rokov!!!!!!!!!Je to vobec mozne?co to sposobuje,co to je?poradte mi prosim

katarina

mam problem s tlakom na hrudniku. zacalo to ostrou bolestou zaludka ktora trvala chvilkovo a opakovala sa cca kazdych 7 min. vecer to preslo do hrudnika...o den neskvor som pocitila bolest v plucach ktora ustupovala len zriedka a na chvilu...ked chodim boli ma aj zaludok. nepocitujem hlad, prehana ma....co s tym mam robit?

snickers01

ahojte.mam mensi problem uz par rokov ma pica v hrudniku ako keby pod hrudnym kosom.je to taka ostra bolest.nie je to pravidielne sa to stane raz za cas ale ak tak uz poriadne ze sa nemozem narovnat a ani poriadne nadychnut.po paru minuach to prejde.nevedel by mi niekto poradit?

monasax

dobka aspoň vidím že nie som sama.takže podla lekárov mám srdce ok, plúca ok, štítnu zľazu ok. Doktorka mi dala egilok od srdca ale problémy pretrvávajú nadalej.ťažšie sa mi dýcha (rýchlejšie) a srdce mi búši.

dobka

mam problemy s dychanim,a pocitujem aj tlak na hrudniku.Doktorka na plucnom mi dala cyplox ale lekar na pohotovosti povedal ze to je iba v psychyke a dal mi neurol tak teraz neviem co si o tom mam mysliet

zdenoz

monasax ty ešte tu. Daj si riadnu lahvinku domáceho s kamarátmi osláv to a prídeš na iné myšlienky \"pár babeniek to sprvaví\"

monasax

dnes mi doktorka brala krv na zistenie zápalu a na štítnu žlazu. Možu byť moje problemy spojené so štítnou žlazou? Prešiel niekto niečim podobným?

agina

Monasax kup si v lekarni kvapky Australian Tea Tree Oil a kloktaj nimi hrdlo, o dva dni ti nic nebude.Ma antisepticke a antibakterialne ucinky. Na ten kasel by bolo dobre nieco z bazy ciernej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tlak na hrudníku - Fórum - ZDRAVIE.sk